Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Garrett 150 - wykrywacz popsuł się, nie chce się włączać

25 Aug 2013 13:59 2493 8
  • Level 2  
    Witam wszystkich którzy to czytają.
    Więc tak, mam problem z wykrywaczem Garrett 150, popsuł mi się, nie chce się włączać, oddałem go do naprawy i facet powiedział że dioda się spaliła, założył nową diodę i dalej nie działa, jak podłączam cewkę to Garrett zaczyna piszczeć jak go włączam, ale i dalej nie działa. Jak ktoś się zna tych rzeczach to daj komentarz. Albo podajcie schemat Garrett 150, może coś pomoże.
    Dzięki wielkie, pozdrawiam.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się

• VIP Meritorious for electroda.pl
    A dlaczego nie reklamujesz tam gdzie była dokonana nieskuteczna naprawa, no chyba, że za frre :P ?
  • Level 2  
    Facet powiedział od razu, że nie działa i nie wie co się popsuło.
  • Level 7  
    Witam.
    Odkopię trochę stary już temat ponieważ ostatni trafił do mnie wykrywacz Garrett Ace 150 niestety nie działa z tego co mi koleś mówił to czasami się wyłączał ale jak go uderzył to się włączał,no niestety już się nie chcę włączyć,ma ktoś może jakiś schemat elektroniki tego modelu.
  • Level 7  
    Z elektroniki trochę tam ogarniam, a może wiesz leonov co gdzie sprawdzić na początek ?
  • Level 42  
    Na początek dokładnie sprawdź PCB, może są zimne luty skoro
    Mareko0 wrote:
    koleś mówił to czasami się wyłączał ale jak go uderzył to się włączał
    , a później sprawdzanie linii zasilania.
  • Level 7  
    Poszukałem trochę jeszcze w necie i znalazłem kilka rzeczy,może komuś się kiedyś przyda :)
    Garrett 150 - wykrywacz popsuł się, nie chce się włączaćGarrett 150 - wykrywacz popsuł się, nie chce się włączać