Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet samsung galaxy tab 2 p5100 Kłopot z programem allshare

kinderfeld 25 Sie 2013 16:34 3084 2
  • #1 25 Sie 2013 16:34
    kinderfeld
    Poziom 2  

Witam

Mam pewien problem z podłączeniem tabletu samsunga: p5100 do tv rowniez samsunga (le40b651t3wxxh) . Otoż świeżo po zakupie eksperymentowałem z obejrzeniem zdjec z tabletu na Play Station 3 właśnie za pośrednictwem allshare co zakonczylo sie powodzeniem, na nieszczęście po wyjeździe na wakacje kiedy to zdąźyłem nagromadzić troche więcej tych zdjęć podłączenie mojego tabletu z ps3 okazalo sie nie możliwe ponieważ... no właśnie... ponieważ aplikacja allshare po prostu zniknęła z tabletu, mozliwe ze zdazylo sie to po jakiejs aktualizacji, nie wiem... Próbowałem więc podłączyć tablet bezpośrednio do telewizora za pomoca usb jednak kiedy juz mialem kliknac na odtworzenie pokazu slajdów telewizor niespodziewanie wyłączał się w włączał ponownie. Cały proces powtórzyłem z 10 razy ale za każdym razem działo się to samo. Bardziej licze na rozwiązanie problemu odnosnie tej aplikacji i z góry dziękuję za pomoc.[/code]

0 2
  • #3 26 Sie 2013 10:23
    kinderfeld
    Poziom 2  

Niestety, pobralem cwm i probowalem przez niego zainstalowac allshare.apk ale nie podzialalo, wyczytalem gdzies jeszcze o aplikacji Astro, ale i na niej wyskakuje: "Aplikacja nie zostala zainstalowana" :(
    W czym moze byc problem?
    Bede jeszcze kombinowal cos z ta instalka jak cos sie zmieni to napisze, no i prosze o dalsze propozycje na rozwiazanie tego problemu.

0