Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co to za Tablet ? jakiej to firmy?ma ktoś recovery do tego?

26 Sie 2013 14:10 2058 7
  • Poziom 11  
    Pytanie j/w nabyłem coś czego nie mogę nazwać pomożecie ?

Z eweresta wyszło to:

Typ komputera ACPI x86-based PC (Mobile)

Typ procesora Intel Atom, 1666 MHz (8 x 208)
    Nazwa płyty głównej Nieznane
    Pamięć fizyczna 2036 MB
    DIMM1: Kingston 99U5295-011.A00LF 2 GB DDR2-667 DDR2 SDRAM (5-5-5-15 @ 333 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz)
    Typ BIOS'u AMI (02/05/10)

Ekran:
    Karta wideo Standard VGA Graphics Adapter (8128 KB)
    Monitor Generic PnP Monitor [NoDB]

Multimedia:
    Karta dŸwiękowa Realtek ALC662 @ Intel 82801GBM ICH7-M - High Definition Audio Controller [B-0]

Magazyn:
    Kontroler IDE Intel(R) 82801GB/GR/GH (ICH7 Family) Serial ATA Storage Controller - 27C0
    Dysk fizyczny SAMSUNG HM250HI ATA Device (232 GB, IDE)

Karta sieciowa Intel(R) PRO/Wireless 3945ABG Network Connection
    Karta sieciowa Realtek RTL8102E/RTL8103E Family PCI-E Fast Ethernet NIC (NDIS 6.20) (192.168.1.101)

oczywiście to nie jest wszystko w razie co podajcie co mam skopiowac :-)

W sumie chodzi to cudo nienagannie poza tym że nie mogę w żaden sposób używać tego rysiku tylko na linux-e chodzi całkiem odwrotnie jak to ustawić ?
    na windows-e wogóle nie mogę zainstalować tego rysiku ?

Mam kilka pytań odnośnie tego sprzętu np:
    1-do czego służy ten slot do karty sim? (podobno można zainstalowac tam modem ) ale po co jak jest karta sim?
    2-marzy mi się jakieś recovery podobno był tam legalny system tyle że nie ma naklejki windowsa czyżby klucz był zapisany w biosie tak jak się to dzieje w nowych notobukach ? z uefi
    3-dlaczego gdy w biosie ustawiam kolejność bootowania USB jest nazywany UEFI (czyżby to jest bios UEFI)
  • Poziom 15  
    z wyglądu przypomina albo goclever albo overmax. ale tego nie byłbym pewny. poszukaj może po numerach jakie są na tablecie w google może coś ci się uda znaleść.
  • Poziom 11  
    Oczywiście od tego zacząłem na razie nic nie znalazłem

1-jest możliwe że marki o których piszesz nie opisują swoich nazw w widocznych miejscach?
  • Poziom 15  
    możliwe że i tak może być. jest wiele tabletów, które nie mają swojej marki napisanej na urządzeniu. może to też być tablet Vordon albo poprostu jakiś chiński badziew.
  • Poziom 11  
    Co by to oznaczało?
    1-nie znajdę oficjalnej strony z np: starami czy Recovery?

2-Co myślisz o tej karkołomnej myśli że bios jest UEFI w 2010 roku już mogło być UEFI !!! Możliwe?

3-dlaczego pomimo że był legalny windows nie ma na nim naklejki ?
  • Poziom 15  
    hmm to jest dla mnie też troche dziwne. nie odpowiem ci na to pytanie.
  • Poziom 11  
    Naprawdę Jest to taki unikat że nikt go jeszcze nie widział ?
  • Poziom 30  
    Rozkręć i spisz nazwę płyty głównej. Producenci tacy jak GC, Overmax, vordon chyba nie robią tabletów w procesorami 32/64 bitowymi.