Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaki wzmacniacz do głośników - podłączenie głośników od wieży do laptopa

pieniusek 26 Sie 2013 17:07 4647 3
  • #1 26 Sie 2013 17:07
    pieniusek
    Poziom 1  

Witam chciałbym podłączyć głośniki(8w każdy) od wieży do laptopa, wieża jest taka jak na załączonych obrazkach, laptop to lenovo y580 (wiem że to raczej nie ma znaczenia). Tak więc dowiedziałem się już z internetu że potrzebny będzie mi wzmacniacz jednak nie znalazłem dokładniejszych informacji jaki wzmacniacz. Tak więc chciałbym dowiedzieć się jaki wzmacniacz będzie mi potrzebny, prosiłbym o linki z allegro lub z innych sklepów internetowych, możliwie jak najtańszy.

0 3
  • #2 26 Sie 2013 19:30
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

Sprawdź, czy wieża ma WEJŚCIE sygnału AUDIO IN, wtedy będziesz potrzebował tylko kabla 2 RCA-> mini jack stereo.
    Jakikolwiek nawet używany wzmacniacz do takich głośników jest totalnie nie opłacalny (te głośniki to kicha, jeszcze o takiej mocy głośniczki), bo kosztuje i tak więcej, niż gotowy komplet NOWYCH głośników do komputera.

0
  • #4 26 Sie 2013 23:31
    anmedia
    Poziom 39  

pieniusek napisał:
    Tak więc chciałbym dowiedzieć się jaki wzmacniacz będzie mi potrzebny

Do komputera najlepiej jak kupisz juz glosniki z wlasnym wzmacniaczem. Do wyboru do koloru. Ceny od 50zl. To co na zdjeciu nadaje sie wylacznie ... do tego zestawu - nie ryzykuj z podlaczaniem do zadnego markowego wzmacniacza.

0