Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alcatel One Touch Idol 6030x - nie włącza się

luce911 26 Sie 2013 22:23 7038 1
  • #1 26 Sie 2013 22:23
    luce911
    Poziom 2  

Witam. Od około miesiąca jestem posiadaczką Alcatel One Touch Idol 6030x. Telefon działał jak należy, nie zawieszał się, działał dobrze. Jedak dziś zostawiłam go na parapecie na około 3 minuty( świeciło słońce). Gdy ponownie wzięłam telefon zauważyłam , że się wyłączył. Odpaliłam go i wyświetliło mi się menu konfiguracyjne, wybrałam język no i później opcje aby nic nie robić. Później urządzenie działało jak dawniej ale zauważyłam, że aparat od środka jest zaparowany(?). Telefon zostawiłam na biurku na jakiś czas i potem aparat wyglądał jak dawniej. Wychodząc z domu schowałam telefon do torebki, później wyłączył się , gdy go włącztłam to przeskanowałam go, żadnych błędów itp, ale znów się wyłączył i już gdy go odpalałam znowu wyświetla mi się nazwa i potem logo T-mobile i na chwilę prosi mnie, abym wpisała pin, po wpisaniu wyłącza się i tak w kółko. Poziom baterii wynosił około 50 %, dioda przy ładowaniu świeci się , a laptop wyszukuje urządzenie. Jest jakaś możliwość naprawy tego bez oddawania telefonu na gwarancję? A no i wspomnę też że urządzenie na 99% nie było zalane, nigdy też mi nie spadł.
    Dziękuję za pomoc ;)

0 1
  • MagBoss
  • #2 27 Sie 2013 00:00
    GSMsync
    Poziom 12  

Spocił się i oblazł potem :D heh, żarty. Oddaj na gwarancje zapewne wymienią płytę główną albo dadzą nowy :)

-3