Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

skoda felicja 1.3 MPI.gaz - Brak zapalania,stacyjka ?

alsababnur 27 Sie 2013 09:55 1734 2
  • #1 27 Sie 2013 09:55
    alsababnur
    Poziom 10  

Witam.
    Dziś podjechałem do pracy wyłączyłem auto ale mówię a podjadę sobie jeszcze trochę a tu zonk.
    Najpierw nie szło włożyć kluczyka do stacyjki ale po pogmerniu scyzorykiem udało mi się w końcu włożyć kluczyk przekręcam a tu zonk pompa pompuje paliwo wszystko się świeci jak przy zapalaniu ale nie słychać nic.
    Wiec myślę że to stacyjka pytałem się o nową w sklepie 70 zeta bez imo do starszego typu przypuszczam że jeszcze z kluczykiem takim jak dawniej były z ząbkami ja mam z frezem i w kluczu jest ta kostka do imo.
    I już się dowiedziałem że nie wymienię stacyjki w warunkach polowych a w garażu też nie mam światła żeby porozwiercać te śruby.
    Myślę żeby zrobić coś takiego w tych warunkach.
    Włożyć stary kluczyk do stacyjki żeby wyłączyć immo a kable podpiąć do nowej i niech tak na razie zwisa.

Ale pytanie jest takie : kabel z akumulatorowego plusa do którego styku w rozruszniku mam doprowadzić na chwilkę żeby zapalić do tego co jest tyle w wiązce i przykręcony jest śrubą czy do tego gdzie jest konektorek ?

Myślę że może uda mi się tak odpalić i dojechać chociaż do domu.
    Chyba że ktoś ma lepszy pomysł.

I jeszcze jedno pytanie na które nie oczekuje odpowiedzi tu na forum a jedynie na prywie.
    W sklepie babka powiedziała żebym się pozbył immo bo z tym będę miał problem jak zacznie się sypać a i tak już nosiłem się z tym zamiarem.
    Nawet nie wiem gdzie on jest w tym aucie chyba nie muszę pisać reszty.

0 2
  • #3 27 Sie 2013 12:14
    alsababnur
    Poziom 10  

Tak tylko napisałem że stoję na parkingu w robocie i muszę się dostać jakoś do domu tylko że tam w stacyjce są takie poukręcane fabrycznie śruby i nie jestem w stanie tego zrobić na parkingu trzeba rozwiercać.
    A immo chcę się pozbyć żeby niemieć w przyszłości problemów z przekaźnikami tą anteną czy jeszcze jakimś innym ustrojstwem związanym z immo.

1