Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

jak w mercedesie W210 odlaczyc centralny zamek

caliberek 11 Mar 2005 22:52 3661 3
 • #1
  caliberek
  Level 11  
  Witam od dawna czytam to forum i czerpię z niego dożo potrzebnej wiedzy za co serdecznie dziękuje osobom z tego forum które się do tego przyczyniły ale wracając do mojego pytania otóż co myślicie o fabrycznym centralnym zamku mercedesa e200 W210 rok 1996 otwieranym z pilota „scyzoryka” czy one są łatwe do obejścia, skopiowania osobiście nie jestem za fabrycznymi zabezpieczeniami dlatego chce kupić jakiś alarm myślę o
  1, SILICON ULTIMATE ARS
  2,LEGENDFORD F-14
  ktory bedzie lepszy ??
  podłączeniu go do sterowania centralnym zamkiem i odłączyć sterowanie z pilota oryginalnego mercedesa gdzie znajdę w tym aucie ten sterownik, jakiego koloru przewody są od sterowania otwierania zamykania ??

  Z góry dziękuje za wszelką pomoc
 • #2
  bambo1
  Level 15  
  Poszukaj pompy podciśnienia zamka centralnego(często umieszczonej po prawej stronie pod siedziskiem tylnej kanapy w grubej piance), potem pora na przewód na którym pojawiają sie na przemian impulsy 12V/GND przy operacja zamknij/otwórz.Tniesz przewód , podpinasz swoje sterowanie i hula.A swoją drogą to jak wygląda W 210 ?
 • #3
  caliberek
  Level 11  
  merc w210 to tzw " okularnik" :))) a jaki lepszy alarm
 • #4
  kzaw
  Level 27  
  Robiłem 4 takie mercedesiki w przedziale 96-01 r. do wszystkich montowałem superfortecę + dodatki. Wszystko działa bez zarzutu, klienci zadowoleni.