Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Plik o rozszerzeniu *.UEA - Zablokowany plik po zmianie systemu

top24top 28 Sie 2013 19:18 729 0
    top24top
    Poziom 9  
    Witam !!!

Już od dwóch lat mam problem z jednym z moich ważnych plików.
    Posiadam laptopa CA Fl92 w którym jest zainstalowany czytnik linii papilarnych.
    Pisałem do firmy zagranicą czy da się to uratować ... niechętnie odpowiadali a wręcz unikali.

Jak to sie stało ... otóż ... miałem plik który był bardzo ważny i nie chciałem by ktoś do niego zaglądał więc go zablokowałem ... nie ustawiłem przy tym hasła backup bo po co ... a jednak ... po zmianie systemu okazało się że jestem nieautoryzowanym użytkownikiem tego pliku ... palec przyjmuje ... ale użytkownika systemu już nie ... mam problem ... :(

Jest to plik zaszyfrowany programem firmy UPEK (firma czytnika) .
    Jeżeli chodzi o własność i potwierdzenie że to moje pliki ... bez problemu mogę nagrać film gdzie widać jak plik potwierdza mój palec a nie żaden inny.

Szczerze z góry wielkie dzięki ...

P.S nie sugerujcie sie na zdjęciu że jest też folder ważne ... to jest całkowicie inny już folder
    Plik o rozszerzeniu *.UEA - Zablokowany plik po zmianie systemu Plik o rozszerzeniu *.UEA - Zablokowany plik po zmianie systemu Plik o rozszerzeniu *.UEA - Zablokowany plik po zmianie systemu Plik o rozszerzeniu *.UEA - Zablokowany plik po zmianie systemu

Pozdrawiam
    Kamil