Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung GT-S5610 - Wyświetlacz

jackey7 28 Aug 2013 20:21 3918 4
    jackey7
    Level 11  
    Witam chciałem spytać czy przy wymianie na nowy wyświetlacza w w/w telefonie trzeba dokonać jakiś dodatkowych operacji typu klejenie wyświetlacza,wgranie nowego softu lub coś jeszcze innego?
    Robert 1960

Level 32  
    Witam !
    Nic więcej nie musisz robić, ale jak masz rozebrany telefon to go sobie przy okazji wyczyść !
    jackey7
    Level 11  
    Dzięki za odpowiedź ale mam problem z demontażem po odkręceniu wkrętów pod klapką nie mogę go dalej rozłożyć nie wiem w których miejscach są jakieś zatrzaski nie chciałbym go uszkodzić bądź połamać bo oto łatwo prosiłbym o jakieś wskazówki.
    Maxior.pl
    Level 12  
    Witam.
    Mój ojciec ma S5610 i niedawno niefortunnie przycisnął sobie go w kieszeni do ściany czy jakiegoś metalowego elementu czego efektem jest pęknięty wyświetlacz, lecz plastik obudowy nie ruszony. Oczywiście zamówiłem nowy wyświetlacz, bo wymiana jest banalna, lecz dziś po wymianie niestety coś dalej jest nie tak. Czyli po włączeniu ekran zapala się na biało (błękitno-biały), potem zaraz gaśnie i nic już się nie wyświetla. Czy mogło się coś jeszcze uszkodzić ? Czy serwis nie skapnie się że ekran został wymieniony ?
    staś pytalski
    Level 39  
    Maxior.pl wrote:
    Witam.
    Mój ojciec ma S5610 i niedawno niefortunnie przycisnął sobie go w kieszeni do ściany czy jakiegoś metalowego elementu czego efektem jest pęknięty wyświetlacz, lecz plastik obudowy nie ruszony. Oczywiście zamówiłem nowy wyświetlacz, bo wymiana jest banalna, lecz dziś po wymianie niestety coś dalej jest nie tak. Czyli po włączeniu ekran zapala się na biało (błękitno-biały), potem zaraz gaśnie i nic już się nie wyświetla. Czy mogło się coś jeszcze uszkodzić ? Czy serwis nie skapnie się że ekran został wymieniony ?

A ile kosztował Twój wyświetlacz?
    Może kupiłeś uszkodzony, albo jest na tyle marny, że po prostu nie działa. Poza jak byś kupił oryginalny wyświetlacz, to może serwis by się nie zorientował, ale wyświetlacz, też trzeba umiejętnie wymienić by śladów nie zostawić.