Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AUDI A8 D2 4.2 webasto thermo top Z/C

29 Sie 2013 14:16 2109 3
  • Poziom 14  
    Poszukuje webasto do Audi A8 AQF z 2000(benz+lpg), moje webasto poprzedni wlasciciel po kolizji wyrzucil a ja chciałbym do niego wrócic zeby było tak jak ma byc.
    Potrzebuje numery webasta jakie moge zalozyc (audi 4D0265081 tylko nie wiem jaka koncówka). Wiem ze bylo założone thermo top z/c bo taka jest naklejka na masce, nic poza tym nie wiem.
    I czy z przed lifta do 99 pasuje do lifta(00-02)? A moze po 2002 bedzie pasowalo?
    Oczywiscie sa sterowane po CANie.
    Maja identyczne numery tylko roznica jest w literce zmiana z D na E (oznaczenie kodowe modelu z D2 na 4E)
  • Admin grupy Samochody
    Jesteś pewien że są sterowane po can?We wtyczce do pieca ile jest kabli i w jakim kolorze?
  • Poziom 14  
    Tak webasto jest cyfrowe czyli po CAN gdyz moge sobie je ustawic na panelu i miedzy wyswieltaczami na liczniku. Juz kupilem takie z W12 z 2001 identyczne tylko z tego co wyczytalem to inaczej montowane.
    Jest 6 przewodów
  • Poziom 14  
    Mogłby mi ktos pomoc.Po przeczytaniu mnostwa pdfów mam watpliwosci co do tego czy jest to cyfrowe webasto. UStawia sie je w liczniku (jest menu) Kupiłem webasto z W12 z 2001 roku(4d0265081AA) do benzyny a moj jest z 2000 ale problem w tym ze nie mam rozpisanych przewodów, u siebie w aucie mam zołto szary, niebieski, czerwono zielony, zilono czerwony i jeszcze jeden szaro* i bez wtyczki ,a w W12 chyba bylo 6 ale wszystkie wraz z kostka uciete i nie wiem dokladnie jakie sa kolory..
    Potrzebuje jak to podlaczyc albo choc zdjecie wtyczki:) Ewentualnie nawet wiazka z salonu jaka jest numer odpowiedni mnie ratuje

znalazłem schemat z 96 roku to jest tak
    1 - czarny
    2 - zielono/czerwony
    3- czerwono/zolty
    4 - niebieski
    5 - szaro/czerwony
    6 - czerwono/zielony

te przewody odpowiadaja moim w aucie ale bez czarnego (clock)

a w wtyczce z W12 (chyba takie kolory)
    1 - zolto/czarny
    2- czerwono/zielony
    3-niebiesko/czerwnoy
    4- czerwono/szary
    5- niebiesko/zielony
    6- czerwono/zielony

i ja juz nic nie wiem...