Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Kangoo 1998 - Renault Kangoo 1998 1,4 ben - awaria centralnego zamka

29 Sie 2013 18:02 3954 1
  • Poziom 1  
    Witam,

od kilku miesięcy jestem posiadaczem Renault Kangoo 1,4 z 1998 roku. Posiadam do niego dwa kluczyki - jeden z pilotem, drugi bez pilota. Niestety od momentu zakupu coś się dzieje z centralnym zamkiem. Przez jakiś czas działał włącznik przy drążku skrzyni biegów, ale ostatnio odmówił posłuszeństwa. Doszukałem się na forum żeby przytrzymać ten włącznik przez 10 sekund po czym wcisnąć włącznik na pilocie z kluczykiem. Po zastosowaniu się do tych rad przytrzymałem ten przycisk i po 10 sekundach kontrolka która migała koło zegarów zaczęła świecić, wtedy wcisnąłem przycisk na pilocie z kluczykiem i usłyszałem przy zegarach dźwięk typu "tyk-tyk". Za każdym razem razem kiedy próbuje zamkną bądź otworzyć auto słyszę ten dźwięk.

Proszę pomóżcie mi rozwiązać ten problem bo mam już dosyć biegania w koło auta zamykając albo otwierając wszystkie drzwi.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Specjalista - Alarmy Samochodowe
    za zegarami masz sterownik zc słyszysz klik przekaźników, sprawdź czy dochodzi napięcie na siłowniki