Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chcę kupić smart-tv 40 budżet 3tys. co polecacie?

klamot1 29 Sie 2013 20:33 840 5
  • #1 29 Sie 2013 20:33
    klamot1
    Poziom 13  

Witam.
    Posiadam stary telewizor 29" analogowy, kineskopowy. Myślę nad nowym telewizorem w którym można przeglądać internet, czy coś w tym stylu WI-FI. Co byście polecili? Ze 40" i kasa do 3 tys.
    Pozdrawiam.

Pisownia/ poprawiono!
    [_P_]

0 5
  • #2 29 Sie 2013 20:52
    Rafik_
    Poziom 17  

Samsung LED bo sprawdzony (długo na rynku - niezawodny kilka lat, u mnie i u innych których wiem, energooszczędny), chociaż niektórym przeszkadzają plamy na czarnych tłach, co przy normalnym użytkowaniu w ogóle nie przeszkadza, a do tej kwoty powinieneś wybrać coś sensownego tylko celuj chociaż w serię 7, chociaż może być mało te 3 tysie (ew 6 jakąś wypasioną dostosowaną do twoich potrzeb)

generalnie nie polecam LG bo wujaszek wymieniał już kilkakrotnie (no chyba że lubisz mieć co jakiś czas nowy ;) )

PS. oczywiście to tylko moje zdanie

0
  • #3 29 Sie 2013 21:04
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Sprawa nie jest taka prosta.
    https://www.youtube.com/watch?v=PajUTzEZTsY
    Nagroda Eisa za Energooszczędność dostał Philips , I ten model do kontynuacji Twoich przyzwyczajeń - czyli 42PFL 6008 z matrycą natywna 100 Hz, najmniejszym input lagiem i do tego masz 3D (cztrery okulary gratis).
    A całość wynagrodzi Ci ambilight.
    To jest najlepsza oferta do Twoich potrzeb.
    No i dodatkowo mieścisz sie w klasie cenowej.
    http://www.hdtv.com.pl/forum/philips/97666-ph...na-calym-swiecie-czy-tak-bedzie-w-polsce.html

0
  • #5 29 Sie 2013 22:28
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Spokojnie - widzi bez problemów!

0
  • #6 16 Lis 2014 12:55
    klamot1
    Poziom 13  

Chciałem podsumować, kupiłem PANASONIC TX-L42ET60E smart tv. Internet działa dobrze ale przy 10mb, bo przy 4mb mocno lagowało.Obraz ostry i wyraźny. Pozdrawiam.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo