Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kosiarka briggs&stratton gaśnie na ciepłym silniku

MLODY271985 30 Aug 2013 13:19 14481 8
    MLODY271985
    Level 2  
    Witam, mam mały problem z kosiarką, jest to model 625 190 cc, gaśnie na ledwo ciepłym silniku, po około 2-3 minutach od odpalenia, kupiłem nowy filtr powietrza i świece, olej jest dobry, gaźnik odkręciłem ale był czyściutki zero syfu, co to może być przyczyną?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    pawcio416
    Level 10  
    Nie w takim modelu, ale miałem podobny problem, sprawdź czy po zgaszeniu jest iskra na świecy. U mnie problemem była cewka która gdy się nagrzała nie dawała prądu na świecę. Chyba że masz jakiś moduł a nie cewkę.
    Yano_X
    Level 22  
    Witam
    A jak wygląda odpowietrzenie zbiornika paliwa?
    MLODY271985
    Level 2  
    Witam , nie było mnie jakiś czas, dziś doszedłem do wniosku że daje manetkę napędu do końca to silnik gaśnie , sprawdzałem zębatki w kołach i wszystko gra , mały odstęp i kręcą się bez oporu , kupiłem nowy filtr i świece , z tym że świeca jest troszkę przypalona , jest osad na niej, i dodam że jakiś czas spód silnika jest w oleju tak jakby wyciekł , proszę pomóżcie
    MLODY271985
    Level 2  
    Sprawdzam zaraz dam znać.

Dodano po 20 [minuty]:

Witam , chyba silnik wyzionął ducha , od środka pokrywa cylindra jest popalona , tłok w 1/3 od góry tak samo , dodaje link do fotki .

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/079a27afe79dcb19.html

Dodano po 1 [godziny] 55 [minuty]:

Witam , cylinder mechanik mówił że dobry to samo tłok , wina w pasku , dało się palcem ściągnąć , do wymiany .
    maxii25
    Level 9  
    Witam miałem taki sam problem wystarczyło wyczyścić przedmuchać gaźnik a zwłaszcza tą dyszę w śrubie od odstojnika. Pozdrawiam Kosiarka briggs&stratton gaśnie na ciepłym silniku