Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J315W czy Canon PIXMA MG5350

30 Aug 2013 19:36 5049 5
  • Level 14  
    Mam zamiar kupić urządzenie wielofunkcyjne do użytku domowego do 350zł, które posiada wifi i prawdopodobnie wybiorę jedną z poniższych:
    Brother DCP-J315W
    Canon PIXMA MG5350

Tylko teraz potrzebuję fachowej pomocy osób posiadających te urządzenia o wszystkie za i przeciw w następujących kwestiach:
    szybkość i jakość wydruku (specyfikacje maszyn znam, chodzi o to jak u was się spisują)
    szybkość i jakość skanu,
    awaryjność (zatykanie dysz),
    koszty eksploatacji (tusze zamienniki)

Chyba, że polecicie jakieś inne urządzenie, które spokojnie może konkurować z wymienionymi wyżej.
  • Level 38  
    Brother DCP-J315W - kolega ją kupił niedawno, z tego co mówił drukuje na prawdę szybko i cicho. W sklepie mogą załatwić mu tanie tusze. Polecana na forach.
  • Level 14  
    ...a czy model Brother DCP-J525W szybciej i lepiej drukuje i skanuje od DCP-J315W, czy różni się tylko dotykowym wyświetlaczem ?
  • User removed account  
  • Level 19  
    Sam kupiłem Brother DCP-J315W jakiś czas temu, jest w porządku użytkuje ją od kilku miesięcy i nie ma żadnego problemu z zamiennikami, na razie kupiłem zamienniki active jet i już wydrukowała z 300stron na nich i nic sie nie dzieje. Wyższy model czyli Brother DCP-J525W rożni się tylko że ma dotykowy wyświetlacz i inne tusze siedzią w nim.
    Bez problemu drukuje z wifi łatwa konfiguracja.
  • Level 14  
    Zamówiłem już Brother DCP-J525W w Electro.pl więc temat można zamknąć.