Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie psp3 do samsunga 46 cali

dariusz1408 30 Sie 2013 20:08 840 5
  • #1 30 Sie 2013 20:08
    dariusz1408
    Poziom 2  

Padłączayłem psp3 do samsunaga 46 cali i zacząłem grać on-line w black ops. Tak się wszystko rusza - grafika, nie moge szybko celować, a po 5 minutach gry robi mi się niedobrze od tej grafiki. Wcześniej grałem na monitorze 24 cali i było super. POMOCY, o co chodzi???

0 5
  • Pomocny post
    #2 30 Sie 2013 22:18
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

W monitorze zapewne było inne odświeżanie obrazu, w tv tez jest inaczej, spróbuj wyłączyć w tv wszelkie "polepszacze", "ulepszacze" obrazu, weź tez pod uwagę, że 46 cali, to nie 24, Twoje oczy inaczej reagują i przekazują to do mózgu, spróbuj się bardziej oddalić od tv.
    Jeśli to nie pomoże, to do lekarza musisz iść, bo możesz dostać padaczki, lub konwulsji(zresztą takie info nawet jest na każdej legalnej grze).
    Też kiedyś na tv pewna gra na mnie tak działała.

0
  • Pomocny post
    #3 30 Sie 2013 22:59
    anmedia
    Poziom 39  

dariusz1408 napisał:
    a po 5 minutach gry robi mi się niedobrze od tej grafik

Zglos sie do lekarza, nie czekaj na pogorszenie sytuacji.

Mozesz sprobowac jeszcze jeden test. Skoro na mniejszym monitorze bylo ok, to podlacz u kogos do TV maksymalnie 40 cali. Jesli na innym TV wystapia podobne objawy, to nie czekaj z wizyta u lekarza.

0
  • #4 31 Sie 2013 23:24
    dariusz1408
    Poziom 2  

Wielkie dzięki!!! W telewiz. zmieniłem na opcje "gry", dałem 60HZ, i jest wszystko w porządku. Jestem fanem COD i w samego Black Opsa przeszedłem wszystkie prestige ( ponad 200godz. ciągłego grania) i byłem w szoku, że nie pójdzie mi gierka na nowym Samsungu F 8000. Faktycznie chyba inne odświeżanie niż na 24 cal monitorze. Chociaż chyba gorzej się mi gra na tak dużym ekranie ON-line.
    Dzięki, Pozdrawiam.

0
  • #5 31 Sie 2013 23:28
    anmedia
    Poziom 39  

To i tak niczego nie zmienia. Skontaktuj sie z lekarzem. Sa specjalne okulary z filtrem ograniczajacym migotanie ekranow (w tym przypadku moga Ci pomoc - sa bardzo drogie).

dariusz1408 napisał:
    Faktycznie chyba inne odświeżanie niż na 24 cal

Odswiezanie na mniejszych ekranach np monitorze moze dochodzic do 120Hz w TV np Panasonicu do 400Hz. Natomiast wielkosc ekranu nie ma az tak duzego znaczenia.

0
  • #6 01 Wrz 2013 00:56
    dariusz1408
    Poziom 2  

Sorry, mój F 8000 ma 1000Hz, ale w opcjach coś było do zmiany z 50/60, więc to zmieniłem i się poprawiło. Nie było i nie ma jako takiego migotania, jakość obrazu jest oszałamiająca, ale podczas biegania czy rozglądania wszystko tak jakby się przesuwało. Myślę, że każdemu byłoby niedobrze z takim ruszającym się obrazem.
    Dzięki

0