Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung NP550P5C S05PL - Laptop zawiesza się

30 Sie 2013 21:30 1758 5
  • Poziom 2  
    Witam w czerwcu kupiłem nowego laptopa samsung np550p5c s05pl.
    Po kilku tygodniach zaczął mi się systematycznie zawieszać tak na jakieś 20 sekund, czasami tak,
    że musiałem go wyłączać z guzika(nie ważne co robiłem, przeglądarka, gry, foldery).
    Zaktualizowałem wszystkie sterowniki i nic to nie zmieniło, miałem tam preinstalowanego windowsa 8.
    Zwiechy zdarzały się coraz częściej, zrobiłem przywrócenie systemu z recovery, też nic nie dało.
    Wysłałem go na serwis samsunga, zrobili mi tylko przywrócenie systemu i mnie opieprzyli, że to wina oprogramowania.
    Później znowu to samo, wkurzyłem się i zainstalowałem windowsa 7.
    Ściągnąłem stery ze strony samsunga.
    Pierwsze 2 tygodnie nawet ładnie chodził, teraz znowu się zaczęło.
    Ostatnie kilka dni jest jakieś 7-10 zwiech dziennie, jest to bardzo wkurzające.
    Zrobiłem skan tymi internetowymi skanerami, usunęło jakieś lolipopy i dalej to samo.
    Proszę o pomoc jest to strasznie wkurzające.
  • Spec od komputerów
    Niestety na odległość niewiele można zrobić.
    Masz gwarancję domagaj się przywrócenia sprzętu do pełnej sprawności.
  • Poziom 2  
    Żadnych pomysłów?
  • Poziom 10  
    Przywróć oryginalnego windowsa taki jaki był przy zakupie i oddaj na gwarancji jeszcze raz. Muszą naprawić.
  • Poziom 2  
    tyko przy instalacji windowsa 7 usunęła mi sie partycja recovery, czy to będzie problem?
  • Poziom 10  
    Czysto teoretycznie nie, praktycznie mogą się przyczepić ;) ale masz prawo zmienić windowsa czy nawet Linuxa zainstalować