Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo Y550 - Prośba o naprawę (szukam chętnego na naprawę)

31 Sie 2013 13:27 1722 1
  • Poziom 9  
    Witam

Nie wiem czy w dobrym dziale zamieszczam temat,gdyby coś to proszę o przeniesienie.

Mam następujące pytanie,czy ktoś chciał by się podjąć wymiany elementu ze zdjęcia ?
    Jest to prawdopodobnie układ ładowania baterii,laptop został podłączony pod 24V.
    I teraz nie ładuje baterii,świeci lampka od ładowania nawet jeśli nie ma baterii w laptopie.
    Dodatkowo nie działa klawiatura oraz touchpad,choć niekiedy klawiatura zadziała.
    Element ma oznaczenie,PU301 oznaczony jest tak na płycie gdyż oznaczenia na elemencie już nie widać,dlatego potrzebny jest schemat laptopa.

Laptop pomimo tej usterki działa prawidłowo ale tylko na zasilaczu,muszę mieć podłączoną zewnętrzną klawiaturę oraz mysz.

Lenovo Y550 - Prośba o naprawę (szukam chętnego na naprawę) Lenovo Y550 - Prośba o naprawę (szukam chętnego na naprawę) Lenovo Y550 - Prośba o naprawę (szukam chętnego na naprawę) Lenovo Y550 - Prośba o naprawę (szukam chętnego na naprawę)

Wiadomo że do takiej naprawy potrzebny jest specjalistyczny sprzęt oraz wiedza dlatego,
    Proszę o odzew,czekam na poważne propozycję.

Znalazłem taki schemat w sieci,PU 301 to ten największy element.
    Lenovo Y550 - Prośba o naprawę (szukam chętnego na naprawę)
  • Spec od komputerów
    Zapraszam na PW.