Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DVBT KRUGER&MATZ - Brak dźwięku przy odtwarzaniu z USB

Kamson11 31 Sie 2013 14:07 2034 3
  • #1 31 Sie 2013 14:07
    Kamson11
    Poziom 2  

Witam.
    Mam w domu dwa telewizory i dwa dekodery DVBT. Oba z nich są firmy Kruger&Matz jednak pierwszy z nich to model KM0201 natomiast drugi KM0200. I jest problem z tym pierwszym bo jak odtwarzam na nim film z usb to nie ma dźwięku natomiast gdy ten sam film podłączę do tego drugiego to działa bez zarzutu. Oczywiście zrobiłem podmiankę i to nic nie dało. Dekoder KM0201 nadal nie odtwarzał dźwięku natomiast KM0200 działa perfekcyjnie. Wie ktoś gdzie może tkwić problem?

0 3
  • #2 31 Sie 2013 17:24
    jacekko0
    Poziom 31  

Pierwszy dekoder (KM0201) nie obsługuje formatu dźwięku który podajesz natomiast obsługuje drugi.

0
  • #3 31 Sie 2013 18:00
    Kamson11
    Poziom 2  

Da się w jakiś sposób zrobić coś żeby działał np. zaktualizować sterownik lub zmienić formaty dźwięku w filmie? Wydaje mi się że nowszy model powinien być nieco lepszy niż ten starszy być może to winna starej aktualizacji czy czegoś.

0
  • Pomocny post
    #4 01 Wrz 2013 14:46
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

Kamson11 napisał:
    Da się w jakiś sposób zrobić coś żeby działał np. zaktualizować sterownik lub zmienić formaty dźwięku w filmie?

Musisz przekonwertować film innym kodekiem audio.
    Kamson11 napisał:
    być może to winna starej aktualizacji czy czegoś

Jeśli są nowe wersje softu do tego sprzętu, to wgraj, choć nie spodziewaj się, że to wiele zmieni, bo:
    Kamson11 napisał:
    dwa dekodery DVBT. Oba z nich są firmy Kruger&Matz

Więc jak sam widzisz (tak podajesz), to są dekodery DVB-T a nie odtwarzacze multimedialne, więc ma prawo coś nie działać, a, że jeden z nich to nowszy sprzęt, to nic nie znaczy, bo może być zupełnie inaczej, na innych częściach zbudowany niż ten pierwszy.

0