Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung X150 - Unlock po kablu COM

piotreks-89 31 Aug 2013 14:30 1116 7
    piotreks-89
    Level 12  
    Witam!
    Odgrzebałem w domu ten telefonik. Przestał być użytkowany ze względy na blokadę simlock z Plusa.
    Nie chcę iść z tym do serwisu. Czytałem na zagranicznych forach, iż idzie zdjąć blokadę z pomocą kabla pod port COM. Oryginalnych kabli do A300 czy też E700 znaleźć już się nie da (przynajmniej w Polsce). Aczkolwiek na znanym nam portalu aukcyjnym znalazłem kabelek:

Kabel Samsung ALL in 1 (8w1) COM
    Samsung X150 - Unlock po kablu COM
    Sprzedający deklaruje, iż dzięki kabelkowi zrobimy: flasha, usuniemy simlocka, wgramy logo, Backup (odczyt i zapis) kontaktów, zdjęć, transmisję danych.

Głównie zależy mi na zdjęciu SIM'a z X150, ale jeśli koledzy potwierdzą możliwości kabelka, to się przyda także do innych działań.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Kabel to jedno a program to drugie, o ile znajdziesz jakąś darmowkę która zrobi simlock z tego modelu a przy okazji nie uszkodzi imei to zrobisz :D
    Jednak polecam udanie się z tym simlockiem do serwisu. ;)
    piotreks-89
    Level 12  
    No właśnie wolałem uniknąć serwisu. Próbowałem już tych kodów aktywacyjnych, ale nie wchodzą.
    A jakie oprogramowanie (niekoniecznie darmowe :P ) poradzi sobie z sim'em?
    Mam jeszcze jedną możliwość - kupno po niezłej cenie N-BOX'a tyle, że bez HWK .
    User removed account
    User removed account  
    piotreks-89
    Level 12  
    Niezła cena, czyt. 40zł.
    No własne nie do końca wiem czy mi się to opłaca. Póki co więcej telefonów do zrobienia nie mam, ale kto wie - może komuś ze znajomych w przyszłości można by zrobić taniej.
    User removed account
    User removed account  
    piotreks-89
    Level 12  
    I to jest ten minus. Ponoć także triale przestały spełniać swoją rolę...
    User removed account
    User removed account