Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung X150 - Unlock po kablu COM

31 Sie 2013 14:30 1074 7
  • Poziom 12  
    Witam!
    Odgrzebałem w domu ten telefonik. Przestał być użytkowany ze względy na blokadę simlock z Plusa.
    Nie chcę iść z tym do serwisu. Czytałem na zagranicznych forach, iż idzie zdjąć blokadę z pomocą kabla pod port COM. Oryginalnych kabli do A300 czy też E700 znaleźć już się nie da (przynajmniej w Polsce). Aczkolwiek na znanym nam portalu aukcyjnym znalazłem kabelek:

Kabel Samsung ALL in 1 (8w1) COM
    Samsung X150 - Unlock po kablu COM
    Sprzedający deklaruje, iż dzięki kabelkowi zrobimy: flasha, usuniemy simlocka, wgramy logo, Backup (odczyt i zapis) kontaktów, zdjęć, transmisję danych.

Głównie zależy mi na zdjęciu SIM'a z X150, ale jeśli koledzy potwierdzą możliwości kabelka, to się przyda także do innych działań.
  • Poziom 12  
    No właśnie wolałem uniknąć serwisu. Próbowałem już tych kodów aktywacyjnych, ale nie wchodzą.
    A jakie oprogramowanie (niekoniecznie darmowe :P ) poradzi sobie z sim'em?
    Mam jeszcze jedną możliwość - kupno po niezłej cenie N-BOX'a tyle, że bez HWK .
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    Niezła cena, czyt. 40zł.
    No własne nie do końca wiem czy mi się to opłaca. Póki co więcej telefonów do zrobienia nie mam, ale kto wie - może komuś ze znajomych w przyszłości można by zrobić taniej.
  • Poziom 12  
    I to jest ten minus. Ponoć także triale przestały spełniać swoją rolę...