Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Praca jako programista PLC w Wielkiej Brytanii - kilka wskazówek

31 Sie 2013 17:33 3522 5
  • Poziom 7  
    Witam forumowiczów czy ktoś miał okazję pracować w UK jako programista PLC, jak to wygląda i jak znalazł tam pracę pośrednik czy praca bezpośrednio u angola?? Obecnie szukam tam pracy i chciałbym aby ktoś mnie trochę oświecił albo dał kilka wskazówek :)
  • Poziom 14  
    Podstawa to dobrze opanowany język. To po pierwsze. Jak tam jest z pracą? Podobnie jak w Polsce - żeby coś osiągnąć trzeba mieć doświadczenie i wiedzę. Bez doświadczenia wątpię, żebyś coś tam osiągną.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 7  
    Ja osobiście zarejestrowałem się na jednym ze znanym w UK portali z pracą i miałem już kilka telefonów od rekruterów. Tylko jak narazie kończy się na jednym telefonie :/ ewentualnie kilku mailach. No i ostatnio z jednej agencji przedstawili mi dwie oferty pracy ale to wszystko widzę woda na młyn chyba :). Przydałby się ktoś komu się udało..
  • Poziom 19  
    Ja na twoim miejscu nie rezygnowałbym. Jeżeli już był jakiś odzew to znaczy że twoja kandydatura jest brana pod uwagę. W odróżnieniu od naszego kraju, w UK w ofercie pracy są przedstawiane potencjalne zarobki. Moim zdaniem całkiem niezłe.
  • Poziom 1  
    Jestem również zainteresowany pracą w UK/DE jako programista PLC z doświadczeniem ponad dwu letnim.

Pytanie do kolegi wyżej, na jakim portalu się zarejestrowałeś?

Jeżeli macie adresy stron na których warto szukać pracy to prosiłbym o ich podanie(takie na które warto wchodzić, w sieci jest ich całkiem sporo).