Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podczas oglądania filmów obraz zaczyna skakać.

12 Mar 2005 14:17 2526 6
  • Poziom 22  
    cześć mam problem fimy mi w czasie oglądania skakają i to sie stało nagle nie mam pojecia co robic i jak to naprawić a wcześniej filmy chodziły poprawnie. według mnie brakujesynchronizacji ale nie wiem jak jąnaprawic wiec prosze waso pomoc w tejsprawie.Z góry dziekuje za nadesłane odpowiedzi.
  • Pomocny post
    Specjalista elektryk
    witam

a na czym oglądasz te filmy???? :)
    może byś skonkretyzował pytanie, jaki sprzęt, system
    jeżeli jest to komputer i chodzi ci o oglądanie filmów avi, zacznij od zainstalowania najnowszych kodeków
    lub zainstaluj Allplayera i opcjach LiveUpdate pobierz najnowsze kodeki
  • Poziom 22  
    filmy nie chodzą dobrze w windows mediaplayer oraz na innych odtwarzaczach, system windows Xp Pro karta riva TNT2 256 ramów procesor 800 duron
  • Poziom 20  
    Spróbuj zainstalować ffdshow.
  • Poziom 18  
    zainstaluj ffdshow ale sporobuj z kilkoma wersjami jedna moze dzialac jedna nie to zalezy od kompa
  • Poziom 39  
    Windows media player 10 + Microsoft codec + plug-ins pack-jak to będziesz miał to wmp staje się całkiem przyzwoitym playerem [bezproblemowym]
  • Poziom 22  
    Dzieki za odpowiedzi ale juz mi sie udało to naprawić i tak jak piszecie ktoś usunoł jakiś codek i bez tego nie poszło, ale zainstalowałem wszystki codeki jeszcze raz a wcześniej odinstalowałem te które zostały i wszystko gra wspaniale. Wiec dzieki wielkie za odpowiedzi.