Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung RL34HGIH - wyświetlacz na drzwiczkach

01 Wrz 2013 11:06 3294 1
  • Poziom 7  
    Witam. Mam takie pytanie. Na drzwiczkach mojej lodówki samsung model Samsung RL34HGIH jest wyświetlacz ,który pokazuje temp. w lodówce i w zamrażarce.Jak kupiłem tę lodówkę ok. 6 miesięcy temu wyświetlacz świecił cały czas.W ub. tygodniu był u nas zanik napięcia i teraz wyświetlacz świeci sie tylko jak otwieram lodówkę. Po zamknięciu drzwi gaśnie. Czy można go jaks ustawić ,aby dalej świecił cały czas ?

pozdrawiam jacek
  • Poziom 9  
    Witam
    Mam model lodówki Samsung RL34HGIH1/XE0. U mnie od dnia zakupu (wczoraj) wskazania temperatur na wyświetlaczu pojawiają się na 10 s po naciśnięciu dowolnego przycisku na panelu wyświetlacza albo po otwarciu drzwi chłodziarki przy czym w tym przypadku utrzymją się przez cały czas otwarcia drzwi i gasną po upływie 10 s od zamknięcia drzwi. Ponadto w moim modelu lodówki wskazywane są tylko temperatury zadane w komorach lodówki. Nie wiem co należy zrobić aby wyświetlacz pokazywał przez kilka sekund wprodzane z klawiatury temperatury zadane a natępnie w sposób ciągły wyświetlał temperatury rzeczywiste komór. Może ktoś podpowie co nalęzy zrobić (czy da się przeprogramować moduł wyświetlacza za pomocą przycisków czy potrzebna jest wymiana wyświetlacza na inny model umożliwiający wyświetlanie także temperatur rzeczywistych)
    Pozdrawiam
    Tomasz