Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Kangoo - Zablokowany centralny zamek po prawej stronie

01 Wrz 2013 11:12 2679 9
  • Poziom 26  
    Witam mam problem z kangurem(roczniki 1999 1,4) taki,że mogę otworzyć drzwi tylko kierowcy z pilota i z kluczyka. Pozostałe drzwi nie mogę otworzyć nawet ze środka auta, kluczyk obraca się w zamku lekko i nic. Na co mam zwrócić uwagę i co mogę sam zrobić?
  • Pomocny post
    Poziom 40  
    "Rwać" tapicerkę od środka,sprawdzić poprawność zasilania siłownika i opory zamka.
  • Poziom 26  
    w przesuwnych drzwiach wykręciłem zamek i siłownik (silnik w nim był spalony) to w drzwiach pasażera powinno być to sam -zamówiłem już oba zamki.
  • Poziom 26  
    Po wymianie zamka w drzwiach pasażera po tygodniu znowu mam awarię z tym zamkiem co może być za przyczyna uszkodzenia silniczków?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jaką awarię? Spalony?
  • Poziom 26  
    Silniczki się psują ale tylko prawa strona nadmienię że mam czujnik otwarcia drzwi z lewej strony niedziałający (złamany)
    anty35 napisał:
    Silniczki się psują

Super informacja.

Co się z nimi dzieje? Co to znaczy że był spalony? Żywy ogień? 230V? Zwarcie? Czy ciągła praca na 12V?
  • Poziom 26  
    Silnik spalony to znaczy że nie działa tak to trudno się domyśleć że uzwojenie silnika jest uszkodzone i nie kręci.
    Serwis ksero widzę, spalił mi się silniczek w ksero, ten od pobierania papieru. Uszkodzone uzwojenie silnika, nie kręci, jaka przyczyna?

Już nawet Ireneo napisał Ci aby sprawdzić poprawność zasilania.
  • Poziom 26  
    Jak zapytasz o spalony silniczek w kopiarkach to ci odpowiem i nie będę się dopytywał co to znaczy spalony i ci podam przypuszczalne przyczyny jakie mogą spowodować uszkodzenie ,a czy masz inne napięcie w instalacji samochodowej (Kangoo)jak napisałeś 230V