Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

thomson 32ht4253 - wyłączanie telewizora

tomasz paja 01 Wrz 2013 11:26 2292 4
  • #1 01 Wrz 2013 11:26
    tomasz paja
    Poziom 6  

Mam problem z telewizorem thomson 32ht4253 nie potrafie ustawić opcji T-Link chyba nie działa.Kiedy chcę ustawić aby telewizor wyłaczył się na noc on się wyłączy ale nie wyłączy już dekodera cyfry box+ sagem podłączonego przez HDMI.Potem włącza się sam po około 2 godzinach 1,2 w nocy niewiem co robić.Prosze o pomoc.

0 4
  • #2 01 Wrz 2013 12:00
    mihal2002
    Poziom 43  

tomasz paja napisał:
    Kiedy chcę ustawić aby telewizor wyłaczył się na noc on się wyłączy ale nie wyłączy już dekodera cyfry box+ sagem podłączonego przez HDMI

Normalne działanie TV. Może jeszcze chcesz aby światło w kuchni wyłączył ten TV?

0
  • #3 07 Wrz 2013 19:00
    tomasz paja
    Poziom 6  

Wg. instrukcji opcja T-Link służy do wyłączania podłączonych urządzeń.I nadal niewiem co wzbudza po około dwóch godzinach mój telewizor.A tak wogóle prosiłbym o jakieś opinie o tym modelu bo ciężko cokolwiek znależć.

0
  • #4 07 Wrz 2013 19:47
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

tomasz paja napisał:
    instrukcji opcja T-Link służy do wyłączania podłączonych urządzeń.

Ale to wszystkie sprzęty podłączone do takiego tv muszą posiadać i obsługiwać taką funkcję, w samym tv to nie wystarczy.
    tomasz paja napisał:
    I nadal niewiem co wzbudza po około dwóch godzinach mój telewizor.

A czy czasami tv nie ma ustawionej funkcji automatycznej aktualizacji oprogramowania ustawionej domyślnie na 2, lub 3 godzinę w nocy?.

0
  • #5 08 Wrz 2013 12:28
    tomasz paja
    Poziom 6  

Aktualizacja jest wogóle nie aktywna.Nie mam dostępnej aktualizacji.Może wyłączyć aktualizacje sieci.Jeszcze jedno pytanie dlaczego nie zapisuje mi rozdzielczości HD jeśli taką wybiorę w dekoderze Sagem DSI 87 tylko muszę ją wybierać przy każdym uruchamianiu sprzętu.Thomson milczy na temat tego telewizora.Szukam czegokolwiek na temat tej wersji i nic.Zaczynam sie bać że wtopiłem z tym zakupem :cry:

0
  Szukaj w 5mln produktów