Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki kupić model TV LED LCD ? w UK

lopa97 01 Sep 2013 17:30 1314 2
    lopa97
    Level 11  
    Witam . poszukuje odpowiedzi na pytanie zadane w temacie. telewizor będzie służył mi do oglądania tv kablowej,do oglądania filmów odtwarzanych z komputera z napisami również przez kabel HDMI ,do grania w gry przez taki kabel z kompa również. w zasadzie to tyle. od TV wymagam bardzo dobrej jakości obrazu,naturalnych kolorów,ostrości,mobilności funkcji. chciałbym do niego podłączyć na przykład głośniki od komputera dla lepszej jakości dźwięku o ile to możliwe (Logitech X- 540 ),może kina domowego w przyszłości,na razie te od kompa o ile się da.fajnie jak bym mógł wsadzić pendriva czy smartphona i obejrzeć z niego film na TV. Wymiary jakie mnie interesują to od 37 do 42 cali . czy to będzie coś z 3d czy smart nie ma różnicy choć wiem ze 3d jest jeszcze słabo dopracowane . pokój w którym będzie stal ma jakieś 14 m2 . poza tym cena to myślę tak do 2500zł max albo 500 Funtów bo pewnie będę kupował go w Anglii ponieważ na razie tu mieszkam. jak narazie z moich obserwacji i propozycji jakie dostałem mam na uwadze to : http://www.ebay.co.uk/itm/Panasonic-TXL42E6B-...tronics_Video_Televisions&hash=item53f5576800

jesli ktos jest w stanie mi pomoc będę bardzo zobowiązany .

PS: jeśli coś pominąłem proszę mnie uświadomić . to mój dopiero drugi tv od kilku lat.
    User removed account
    Level 1  
    lopa97
    Level 11  
    do zamkniecia