Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PHILIPS FR 740 A KOŃCÓWKA MOCY WK 200

czesiekmalbork 02 Wrz 2013 09:17 1251 3
  • #1 02 Wrz 2013 09:17
    czesiekmalbork
    Poziom 7  

Witam posiadam amplituner kina domowego Philips fr 740 wzmacniacz ten posiada 5 wejść na głośniki oraz jedno oddzielne na subwoofer aktywny moje pytanie brzmi czy można pod te wejście podłączyć końcówkę mocy polskiej produkcji wk 200 a do niej zaś tubę?? oraz czy uzyskam możliwość sterowania końcówką z amplitunera przepraszam bo możę moje pytanie jest błache ale proszę o pomoc i z góry dziękuje

0 3
  • #2 10 Wrz 2013 09:55
    Nereida4
    Poziom 22  

Pre Out to inaczej Preamp out czyli wyjście na zewnętrzny wzmacniacz lub kolumnę aktywną.

0
  • #3 11 Wrz 2013 10:12
    czesiekmalbork
    Poziom 7  

Nereida4 napisał:
    Pre Out to inaczej Preamp out czyli wyjście na zewnętrzny wzmacniacz lub kolumnę aktywną.

Amplituner posiada osobne wejście na subwoofer aktywny ja rozumiem przez to że to głośnik z wbudowanym wzmacniaczem i chodzi mi o to czy podpieta końcówka mocy może służyć jako ten wzmacniacz a podpięta pod to kolumna jako głośnik

0
  • #4 12 Wrz 2013 10:21
    czesiekmalbork
    Poziom 7  

Wzmacniacz posiada wyjscie pre out wiec rozumiem że da rade to podłączyć ale jeszcze jedno czy da rade sterować sygnalem mocą końcówki z amplitunera??? bo z tego co wiem to takie wzmacniacze graja pełną mocą od razu po włączeniu

0