Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Głośniki komputerowe 2 1 w cenie do 120 zł

maly007 03 Sep 2013 16:51 2097 14
    maly007
    Level 11  
    Witam chciałbym kupić głośniki 2+1 do komputera tak do 120 zł proszę o pomoc w wyborze czegoś dobrego ? pozdrawiam
    BoA_2005
    Level 16  
    Wszystkie głośniki do komputera w tej cenie raczej można wrzucić do jednego worka, nie będą się one dużo różniły dźwiękiem. Ewentualnie możesz poszukać też głośników microlab, ale to już chyba inna półka cenowa, niemniej jednak warto dołożyć. ;)
    Szaman7
    Level 25  
    Modecom MC-S2. Posiadam ten zestaw i jest bardzo dobry. Nie jest za drogi, jakość dźwięku całkiem przyzwoita. Jakimś tam audiofilem nie jestem, ale dla zwykłego użytkownika jakość jest bdb.
    maly007
    Level 11  
    Ja właśnie bym chciał jakieś z pilotem bezprzewodowym i dlatego pytam o te INTEX:)
    zieloczek100
    Level 38  
    Ty nie patrz na takie rzeczy jak pilot, na pierwszym miejscu niech będzie jakość dźwięku, "bajery" zostaw jako dodatek.
    maly007
    Level 11  
    A te głośniki też mają dobrą moc RMS 25W dlatego pytam.
    kajoj6661
    Conditionally unlocked
    logitech z3e
    maly007
    Level 11  
    To polećcie dobre głośniki bez pilota bezprzewodowego do 130 zł :) z góry dziękuje
    Lzep
    Level 39  
    Kup sobie te Intex-y, bo będziesz później żałował, że ktoś Ci doradził byle co. Jeśli parametry, które podają w opisie aukcji są prawdziwe, to powinny wystarczająco dobrze chodzić. Mają też plusy, jakich nie znajdziesz w innych głośnikach za te pieniądze, czyli bezprzewodowy pilot + czytnik kart SD i USB. Wyglądają też całkiem nieźle - przetestuj i będziesz mógł innym doradzić co są warte!
    A jak się okażą marne, to w sumie niewielka strata - dasz komuś w prezencie :D
    zieloczek100
    Level 38  
    Jak to gdzieś przeczytałem 90% geniusów to śmieci, 10% się do czegoś nadaje, ten model zapewne nie należy do tej 10.
    maly007
    Level 11  
    Szaman7
    Level 25  
    Ja bym brał Z313 ponieważ posiadają przewodowy pilot co uprzyjemnia pracę z takimi głośnikami. Jakość dźwięku i tak będzie niemal identyczna w tych wszystkich.