Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AUDI A4 - Radio i wzmacniacz sprawne, a dalej muzyka nie gra

lukasz4105 03 Wrz 2013 20:43 1050 0
    lukasz4105
    Poziom 7  
    Witajcie,

Kolega poprosił mnie dzisiaj o zamontowanie mu sprzętu, który kupił, więc dzisiaj zimna cola i od razu z samego rana zabrałem się za montaż sprzętu, który zakupił. Sam nie ma doświadczenia, a ja już kilka sprzętów składałem, także nie było z tym problemu. Kupił radio LG z dwoma wyjściami RCA, (dokładnie już nie pamiętam modelu), do tego wzmacniacz carpower 350w oraz skrzynie JBL gt-5.

Wszystko byłoby super, gdyby nie jeden mały psikus - podłączyłem cały zestaw, a tu dalej nic - skrzynia ani nie drgnie. No więc spróbowałem podłączyć u siebie i okazuje się, że wzmacniacz działa, radio jest ok, skrzynia tak samo gra.

Pierwsza myśl to problemy z kablami zasilającymi lub remote - pociągnąłem drugie kable całkowicie od nowa, podłączyłem wszystko jak należy, sprawdziłem dokładnie co i jak, no i kolejna próba z tym samym efektem. Kolega miał od razu w aucie oryginalny sub z tyłu, więc poprzez przejściówkę z Allegro podłączyłem to i podłączyłem sam oryginalny wzmacniacz pod RCA na radiu i o dziwo oryginalny sub grał bez problemu.

Próbowałem już wszelakich sposobów, zmiany kabli na większe, różne kable nawet do remote, nawet i sygnałowych mieliśmy łącznie 4 pary i każdym to samo...

Rozkładam już po prostu ręce po 12 godzinach grzebania przy tym, także proszę Was o wszelaką pomoc, będę bardzo wdzięczny, bo sam już nie wiem, czym to może być spowodowane.

AAA jeszcze jedno - kiedyś miał radio z Pioniera, miał również wzmacniacz carpower z inna skrzynią, wszystko mu grało do czasu, ponieważ kiedyś kupił taki trójnik do RCA na radiu, bo miał podłączony wzmacniacz oryginalny i wzmacniacz carpower, jednakże miał tylko jedno wyjście RCA na radiu, niestety jednak ten trójnik rozleciał się i podejrzewam, że doszło do zwarcia i właśnie od tam tej pory żaden wzmacniacz (oprócz tego seryjnego) nie chce zagrać, nawet po zmianie radia, kabli, wzmacniacza, skrzyni i nawet bezpieczników... Proszę Was o pomoc...

Pozdrawiam serdecznie :)