Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic P46G30E - Dlna i internet w tv przez drugi router jako repeater

berix24 03 Wrz 2013 20:45 939 0
  • #1 03 Wrz 2013 20:45
    berix24
    Poziom 13  

Witam!

Mam sieć od sąsiada przez WiFi. Niestety po włączeniu serwera dlna (chodzi mi o All Media Server i tylko ten program bo jest wg mnie najlepszy) gdy jestem połączony z sąsiadem program nie wykrywa mi TV więc nie będzie możliwości oglądania filmów przez dlna..
    Mam drugi u siebie router który leży bezczynnie. Postanowiłem włączyć go jako repeater do sieci sąsiada (tv podłączony na lanie do mojego routera - nie ma karty wifi). Wszystko fajnie śmiga, w tv jest internet, All Media wykrywa mój tv i sąsiada. Telewizor widzi mój serwer dlna i pliki które tam dodałem jednak nie może ich odtwarzać:(( Nie jest problem w plikach bo na mojej sieci gdy podłącze router tv doskonale odtwarza filmy jednak nie mam wtedy internetu.
    Wiecie może w czym jest problem??? Może jakieś ustawienia na moim ruterze powinienem zmienić? Macie jakiś pomysł?
    Bardzo zależy mi na tym abym miał na tv zarówno internet jak i dlna.. Proszę o pomoc.
    Mój router to TP-Link WR740n który ustawiłem jako repeater wg http://tplink-forum.pl/faq-konfiguracja-tp-link-a/konfiguracja-wds/msg4

0 0