Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Chrysler Voyager 2,4 rok 2007 - Brak świateł pozycyjnych i oświetlenia tylnej ta

04 Sep 2013 10:29 3153 4
  • Level 9  
    Witam
    Proszę o pomoc - sugestie. Zniknęły mi przednie i tylne światła pozycyjne oraz oświetlenie tylnej tablicy rejestracyjnej. Sprawdziłem bezpieczniki w skrzynce przy silniku - wyglądają na sprawne. Żarówki również wyglądają na nieuszkodzone. W prawej tylnej lampie brakuje żarówki na samym dole. Może ktoś z kolegów będzie w stanie mi pomóc.
    Druga sprawa: nie działa centralny zamek w tylnych (przesuwnych) prawych drzwiach. Co może być przyczyną?
    Kolejna sprawa: wykładzina przy fotelu pasażera jest mokra. Jakiś wyciek? Wilgoć (woda) jest czysta, bez zapachu.
    Proszę o pomoc.
  • Level 9  
    Problem ze światłami rozwiązany - podczas wizyty w warsztacie elektrycznym, mechanik omyłkowo przełożył jeden z przekaźników - po przełożeniu w prawidłowe gniazdo wszystko gra.
    Pozostaje tylko kwestia wilgoci przy fotelu pasażera.
  • Helpful post
    Level 14  
    Najprawdopodobniej nie drożny wężyk spustowy od klimatyzacji. Na podnośnik albo kanał i udrożnić.
  • Level 9  
    Andrzej7870 wrote:
    Najprawdopodobniej nie drożny wężyk spustowy od klimatyzacji. Na podnośnik albo kanał i udrożnić.

Ok, dziękuję. Jutro sprawdzę i napiszę o efektach.
  • Level 9  
    Trochę zeszło czasowo, ale za to owocnie. Wężyk był pęknięty i woda ściekała po nim do środka pojazdu. Zostało założone kolanko na końcówce wężyka i to rozwiązało problem. Dziękuję za sugestie, temat zakończony.