Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Projekt monitorów a'la cremona auditor

Lukass008 04 Wrz 2013 10:54 915 0
  • #1 04 Wrz 2013 10:54
    Lukass008
    Poziom 8  

Witam,
    Pracuje ostatnio nad nowym projektem kolumn. Padło na odwzorowanie obudów cremona auditor m, wraz ze standami. Mam zamiar użyć do nich przetworników i zwrotnicy wykorzystanych w STX-MX-140. Ze względu na to że nie mam zbyt dużego doświadczenia w budowaniu kolumn mam kilka pytań związanych z konstrukcją (nie chce zaczynać pracy dopóki wszystko nie będzie dokładnie zaplanowane).
    1.Czy w tym przedziale cenowym jest to dobry wybór? Zwrotnice mam zamiar wykonać sam, nie kupować.
    2. W spisie części zwrotnicy są kondensatory poliestrowe MT. Co oznacza skrót MT? Jest to jakiś specjalny kondensator czy można go zastąpić zwykłym poliestrowym
    3. Jakiej giętkiej płyty najlepiej użyć do wyprofilowania boków kolumn oraz kształtu standów? (3x sklejka 6mm czy płyta hdf)
    4. Jakim materiałem lepiej okryć front? Ekoskórą czy może skórą naturalną? I który będzie lepiej nałożyć na wyprofilowany front ze skosami? (jak w audytorze)
    5. i czy ma ktoś pomysł jak dokładnie zeszlifować te skosy na froncie oraz zaokrąglenia z przodu kolumn? (zaznaczone na czerwono) Mam zamiar kupić do budowy frezarkę górnowrzecionową i szlifierkę taśmową
    A tu kilka screenów:

Projekt monitorów a'la cremona auditor Projekt monitorów a'la cremona auditor Projekt monitorów a'la cremona auditor

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME