Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Amica Comfort 1000 AA aqua spray,typ PC4510B425.Programator miga .

Marcin1212a12 04 Wrz 2013 13:23 2691 1
  • #1 04 Wrz 2013 13:23
    Marcin1212a12
    Poziom 2  

Serdecznie Witam.
    Mam problem z pralką Amica Comfort 1000 AA aqua spray ,typ PC4510B425.Moja pralka nie chcę można powiedzieć się włączyć do pracy .A raczej dalej działać,po włączeniu. .Ustawiam program, plus dodatki np dodatkowe płukanie itp .Wszystko działa ok .Włączam ją ,pobiera wodę i wtedy programator się wyłącza i włącza(miga). I tak na okrągło(nie zależnie od ustawionych programów i temperatury). Wtedy ją rozkodowuje i np włączam inny program i to samo robi.Ale jak się poczeka na włączonym np programatorze mam na myśli zapalonymi diodami np 1 minute .To jakoś zaskakuje i pierze już normalnie .A wtedy bez żadnych problemów mogę prać od rana do wieczora (bo jakby była już rozgrzana).(to tak jakby była" zimna" to nie odpala ,ale jak się ją chwilę pomęczy(na zapalonych diodkach) -to już jakoś zaczyna działać). A wszystko w niej normalnie działa .Nie ma żadnych innych objawów dotyczących innych usterek,żaden kod na wyświetlaczy ,też się Nie pojawia. Czy ktoś potrafi mi powiedzieć co mam z nią ,za problem ?
    W załączniku do mojego wpisu dodałam film ,na którym prezentuję ten objaw. Bo to tak ogólnie opisać ten problem to jest trochę trudno .

0 1
  • #2 04 Wrz 2013 21:44
    313094
    Użytkownik usunął konto