Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Tablet Tracer Ovo Light - Ekran w tablecie odskoczył.

Voromir 04 Sep 2013 18:31 2637 3
 • #1
  Voromir
  Level 9  
  Witam. Mam problem, a mianowicie: syn kupił sobie w listopadzie tableta Tracer Ovo Light. Z tabletem nie było problemów. Aż do przedwczoraj. Dotyk zaczął wariować. W górnej części ekranu nie działał wcale, a u dołu nie odbierał poprawnie poleceń. Powiedział mi o tym. Obejrzałem tableta, zauważając, że ekran nienaturalnie odstaje (niestety nie zdążyłem zrobić zdjęcia). Miałem zamiar zawieźć go dzisiaj na gwarancję. Wyciągnąłem go i położyłem na stole. Po chwili otworzył się (z trzaskiem). Nie wiem, czy go zamknąć (bo nie chciałbym robić tego na siłę). Tablet był tani (według mnie zbyt tani), czy mógł być wykonany "po chińsku"? Wiem na pewno, że nie upadł, ani nie został niczym przygnieciony. Więc jaka mogła być tego przyczyna, oraz czy mogę go oddać na gwarancję w takim stanie?
 • #2
  marek216

  Level 43  
  Bateria w nim przypadkiem nie spuchła ? W "ryżowym" sprzęcie to częste.
 • #3
  Voromir
  Level 9  
  Hmm... Możliwe. Tylko, jaka mogła być tego przyczyna?
 • #4
  arnoldziq
  Moderator of Programming
  To się dzieje "bezprzyczynowo". Trafisz na pechowego "chinola" i się zdarzy.
  Często dzieje się tak z bateriami z Chin. Albo nie trzymają parametrów, albo puchną, albo "potnieją". Jakieś niedoróbki w procesie produkcji i tyle.
  Jakiś czas temu kupiłem synowi zapasową baterię do PSP, odebrałem przesyłkę, sprawdziłem czy bateria działa i odłożyłem do czasu aż będzie potrzebna. Ostatnio wyjmuję baterię z pudełka, a ta spuchła :/ Oczywiście o naładowaniu czy nawet wsadzeniu jej do PSP i zamknięciu klapki, nawet nie ma mowy :(