Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen C4 Grand Picasso - Lexia-3 BSI TELEKODOWANIE, kod serwisowy posprzedażny

04 Wrz 2013 22:45 5622 9
  • Poziom 9  
    Witam.
    Zainstalowałem światła dzienne w mojej C4 Grand Picasso w miejscu przednich świateł przeciwmgłowych.

Następnie podłączeniu LEXIA-3 wszedłem w BSI i Telekodowanie w celu WYŁĄCZENIA "przednich świateł przeciwmgłowych".

Wyłączenie jest możlwe, ale trzeba wpisać KOD SERWISOWY (POSPRZEDAŻNY) - 5 cyfrowy

... i tu klops bo nie znam kodu.

Czy ktoś wie jaki kod?
    Proszę o pomoc
  • Poziom 9  
    To musi być 5-cyfrowy kod.
    Jeśli ktoś wie, to proszę o pilne info
  • Poziom 31  
    No to dopisz te jedno zero. Albo nie, nie rób tego, ja zrobię to za Ciebie. 00000, wpisz go i działaj.
    Chyba, że ktoś coś tam zmieniał keidyś i zera nie będą pasować.
  • Poziom 39  
    Sołtys nie wkręcaj.
    Fox700912, do tego tajnego kodu mają dostęp fachowcy serwisanci, i jest on im potrzebny aby mogli zarobić na chlebek. Tobie on nie jest potrzebny, bo żywisz się inna pracą. Jedź byle gdzie do warsztatu z Lexią to Ci to za tani pieniądz zakodują.
  • Poziom 31  
    kybernetes napisał:
    Sołtys nie wkręcaj.
    Nie wkręcam, tajny to on jest ale w przypadku kupowanych na allegro lexii z ich oprogramowaniem to są zera. A, że kolega kodu nie posiada to nie jest serwisantem fachowcem tylko kupił sobie na własny użytek lexie.
  • Poziom 39  
    Sołtys, o ile mnie oko i pamięć nie myli to to forum jest przeznaczone dla serwisantów. Amatorszczyzna ma inne fora.
  • Poziom 31  
    No to niech gość napisze skąd to ma i tyle. A skoro nie ma kodu to wiesz...
  • Poziom 39  
    Oj Sołtys, nic nie rozumiesz... A przecież wyraźnie napisałem że za tani pieniądz zrobią mu to w każdym warsztacie...
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    Sprawdz pw