Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota Avensis 1,8 benzyna rocznik 2003 Tuning

Damiankca 12 Mar 2005 21:57 2714 5
  • #1 12 Mar 2005 21:57
    Damiankca
    Poziom 26  

Gdzie można dokonać tuningu w/w modelu samochodu oczywiście profesjonalnie jeżeli chodzi o zmianę map zapłonu wtrysków itd.

• #2 15 Mar 2005 20:14
    robert56
    Poziom 16  

Witam. Niestety nie jest to auto które można modyfikować, wycięcie nawet katalizatora zakłóca dzialanie komputera i auto "głupieje". Więc szkoda zachodu

• #3 15 Mar 2005 21:56
    Damiankca
    Poziom 26  

To dziwne chodziło mi o przeprogramowanie komputera a nie o zakładnie wydechu sportowego czy zmianę wałka rozrządu. Głównie zależy mi na możliwości zczytania zawartości map z programu komputera modyfikację ich no i wgranie spowrotem. ????? czy jest coś takiego możliwe

• #4 16 Mar 2005 20:09
    robert56
    Poziom 16  

Orginalny komputer nie jest programowalny, wiec trzeba by było by próbować i kombinowac coś z komputerami uniwersalnymi programowalnymi np. MagnettiMarelli, ale czy to się uda to nie wiem.

• #5 17 Mar 2005 10:53
    Damiankca
    Poziom 26  

Hmmmmmm myślałem, że to tak jak z tymi Subaru na TVN Turbo z 125 KM zrobili prawie 150 KM ale skoro tak to odpuszczam sprawę.
    Mam pytanie z iinej beczki jaki koszt byłby w przypadku zmiany reflektorów z normalnych na ksenony. Wiem że trzeba powielacze napięcia montować 2 szt. oczywiście wymiana reflektorów i motaż spryskiwaczy. Czy orientujesz się jaki byłby to koszt w przybliżeniu.
    Dzięki za zainteresowanie. Pozdawiam Damian

• #6 18 Kwi 2005 21:02
    adampl1
    Poziom 13  

Jeżeli cię to interesuje mogę się dowiedzieć w serwisie jaki jest koszt lamp ksenonowych one już mają w komplecie przetwornice