Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV LED Full HD do 1500zł.

walion 05 Wrz 2013 12:30 1371 4
  • #1 05 Wrz 2013 12:30
    walion
    Poziom 5  

Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum, od razu przejdę do meritum sprawy, otóż w przyszłym tygodniu chcę dokonać zakupu nowego TV, problem w tym że nie bardzo się na tym znam, dlatego chciałbym prosić was o rady i jakieś propozycję.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 12m.
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2m.
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? Głównie 1 czasem 2 osoby.
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Lekko bokiem ale zazwyczaj na wprost.
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Stać.
    6. Jak słońce świeci w pokoju? Bezpośrednio w stronę tv, ale są rolety więc to nie jest problem.
    7. Jaki masz obecnie telewizor? Samsung LED 32` z HD Ready.
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Full HD, możliwość odtwarzania filmów z pen drive, wejście na słuchawki, 3D ale nie koniecznie.
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Kablówka.
    10 .Jakie urządzenia? Komputer, PS3, później PS4.
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? Od 2h do 5h.
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? Bez różnicy.
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Wiadomości, sport.
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Raczej nie.
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Tak zamierzam, jakieś 75% dziennie.
    16. Preferencje co do marki? Samsung, ale tylko z tego powodu że nie znam zbytnio innych.
    17. Preferencje co do wielkości? 32 cale.
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Smużenie.
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Wieczorami.
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 1500 zł.
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? Obojętnie.

Jak na razie skłaniam się ku temu modelowi samsung led ue32f6100 full hd 3d 200hz, ale nie wiem czy w tej cenie nie mógł bym dostać czegoś lepszego, TV ma mi głównie służyć do konsoli i filmów.

• #2 05 Wrz 2013 13:23
    jacekko0
    Poziom 31  

Proponuję Sharp 32LE350.

• #3 05 Wrz 2013 13:43
    jacekRCA
    Poziom 25  

Ten samsung ma niezłą cenę jak na te parametry. Ale są i alternatywy. Np jak byś wolał mieć całą platformę smart TV, to o podobnym indeksie płynności i innych parametrach jest LG 32LS570S.

• #4 05 Wrz 2013 14:39
    walion
    Poziom 5  

W zasadzie jeśli chodzi o funkcje Smart TV, to nie jestem do tego jakoś przekonany, jedynie z czego korzystam to aplikacje jak YouTube czy TVN Player, ale to mam z poziomu konsoli, głównie rozchodzi mi się o to aby miał jak najlepsze parametry, był w miarę przystępnej cenie i odtwarzał filmy z pendrive w takich formatach jak MKV itp., chciałem się tylko dowiedzieć, czy ten Samsung daje radę i jednocześnie porównać go z waszymi propozycjami :-).

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson