Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć laptop Lenovo g770 do Telewizora?

azyl11 05 Wrz 2013 23:44 1710 4
  • #1 05 Wrz 2013 23:44
    azyl11
    Poziom 2  

Otoz mam taki problem .Chcialabym podlaczyc laptop lenovo g770 do tv Lecz nie wiem co jest mi do tego potrzebne . W tv mam wejscie eurozłacze (sa jeszcze wejscia na cincze zadnych innnych nie dostrzeglam) a w lapotpie hdmi i takie niebieskie Zalezalo by mi na jakosci przesylanego obrazu na telewizor

Mam nadzieje ze doradzicie mi i wskazecie co mam konkretnie kupic i jak to podlaczyc

Dziekuje z gory ze wszelaka pomoc

0 4
  • #3 06 Wrz 2013 06:13
    Polon_us
    Poziom 41  

Może podaj model i producenta telewizora, bez tych danych trudno coś doradzić. Również zdjęcie gniazd na tylniej obudowie telewizora byłoby przydatne, aczkolwiek jak na tę chwilę nie jest to niezbędne.

0
  • #4 06 Wrz 2013 10:54
    azyl11
    Poziom 2  

Samsung CW-29Z338T. To jest właśnie ten telewizor. Hmm, to jeśli nie osiągnę dobrej jakości, to co powinnam kupić żeby w ogóle zadziałało i byłabym w stanie coś obejrzeć?

0
  • #5 06 Wrz 2013 17:06
    Polon_us
    Poziom 41  

Hmmm, wg instrukcji na stronie Samsunga, ten telewizor powinien mieć wejście HDMI.

Proszę to zweryfikować - najlepiej zdjęcie tylniej obudowy z gniazdami wejściowymi telewizora. Opcja #2 - naciskać przycisk "Source" na pilocie i spisać wszystkie możliwości, jakie pojawiają się po naciśnięciu tego guzika (lub w trakcie jego kolejnego przyciskania).

Wg instrukcji gniazdo te znajduje się powyżej gniazd Component. Gniazda Component - trzy okrągłe gniazda oznaczone kolorami - zielony, niebieski i czerwony.

0
  Szukaj w 5mln produktów