Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vw golf 4 - moduł komfortu

06 Wrz 2013 11:52 3432 5
  • Poziom 2  
    mam pytanie. czy moduł trzeba wymienić zgodnie z jego oznaczeniami czy też można na inny ale przybędzie albo ubędzie mu kilka funkcji. i czy nowy moduł trzeba jakoś kodować?
  • Poziom 31  
    Zadajesz pytania, na które znalazłbyś odpowiedź w google wpisując swój temat. np golf4 passat b5 moduł komfortu kodowanie, potem te same nazwy aut (jedna rodzina) i dodajesz moduł komfortu oznaczenia. Jeżeli szukasz już nowej używki to szukaj identycznej. Zapytam z ciekawości co się stało ze starym?
    I zobacz też co się dzieje w przewodach między drzwiami a budą samochodu, zdejmij tą gumową osłonę i zaizoluj ponownie przewody. We wszystkich.
  • Poziom 2  
    stary jest walniety bo na komputerze mi tak wykazało. ale chodzi mi o to czy np mozna kupic moduł ktory ma wiecej funkcji do obsługi niz ten stary i czy bedzie działało to u mnie. przykładowo masz szyby na korbelke, wymieniasz modul z samochodu ktory ma elektryczne (wiadomo ze silniczki i te sprawy sa) ale czy to bedzie dzialac

Dodano po 22 [minuty]:

i troche wiecej zrozumienia nie kazdy sie na tym zna tak dobrze
  • Poziom 31  
    Wszyscy Cię rozumiemy, podpowiedziałem tylko jak szukać w wyszukiwarce.
    Zastosuj taki moduł jaki miałeś wcześniej. Wiem o co Ci chodzi, nigdy nie wstawiałem takiego co jest lepszy bo po co.
  • Poziom 2  
    ale ja np chciałbym miec bagaznik w centralce, bo mam bogata wersje a z tym jest lipa
  • Poziom 27  
    golf 4 napisał:
    stary jest walniety bo na komputerze mi tak wykazało. ale chodzi mi o to czy np mozna kupic moduł ktory ma wiecej funkcji do obsługi niz ten stary i czy bedzie działało to u mnie. przykładowo masz szyby na korbelke, wymieniasz modul z samochodu ktory ma elektryczne (wiadomo ze silniczki i te sprawy sa) ale czy to bedzie dzialac

Dodano po 22 [minuty]:

i troche wiecej zrozumienia nie kazdy sie na tym zna tak dobrze

Jakie masz nry starego?