Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Rider Player - riderowy odtwarzacz muzyki Android

BartekWB 06 Sep 2013 20:14 1512 3
 • #1
  BartekWB
  Level 27  
  Witajcie
  Napisałem odtwarzacz muzyki, który docelowo ma pracować na wszelakich imprezach.
  Jest to moja pierwsza aplikacja napisana na ten system, nie jestem fachowcem w branży nagłośnienia,tylko sympatykiem który czasami pomaga przyjaciołom w nagłaśnianiu imprez.
  Player ten został stworzony na zaliczenie przedmiotu, pomyślałem,że mogę zaskoczyć prowadzącego i zdobędę trochę zdjęć odtwarzacza w akcji.
  Tutaj moja prośba do Was, jeśli macie na dniach jakąś imprezę, czy macie dostęp do sprzętu, potrzebowałbym zdjęć jak odtwarzacz gra na mikserze, czy jest podłączony do powermiksera, działający w praktyczny sposób, po prostu jak się sprawdza. Zdjęcia nie zostaną wykorzystane w żaden sposób komercyjnie, umieszczę je na końcu sprawozdania z projektu i oczywiście zachowam na pamiątkę :D. Jeśli ktoś sobie życzy to chętnie podpiszę zdjęcie imieniem i miejscem wykonania.
  Player jest oczywiście bezpłatny i można z niego korzystać do woli. Jest to jednak jego pierwsza wersja więc proszę na nim całkowicie nie polegać, mogą zdarzyć się chochliki.
  Opinia mile widziana.  Rider Player - riderowy odtwarzacz muzyki Android

  Aplikacja powinna działać na Androidzie od wersji 2.2 wzwyż. Jedyne zezwolenie jakie potrzebuje to modyfikacja ustawień dźwięku.
 • #2
  scrabypl
  Level 25  
  Czemu nie wrzucisz do sklepu Play?
 • #3
  BartekWB
  Level 27  
  Jak napisałem jest to mój pierwszy program, rejestracja w systemie Google Play kosztuje 25 dolarów, więc jak na razie jest to nierentowne. Na pewno w ciągu 2msc pojawi się w markecie, jak ukończę następne projekty a i pewnie w tym czasie pojawi się wiele poprawek do odtwarzacza.
 • #4
  BartekWB
  Level 27  
  Koniec akcji, niestety nie było chętnych do pomocy. Dziękuje moderatorowi adambyw za pozwolenie na umieszczenie tematu.