Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Rider Player - riderowy odtwarzacz muzyki Android

BartekWB 06 Sep 2013 20:14 1512 3
    BartekWB
    Level 27  
    Witajcie
    Napisałem odtwarzacz muzyki, który docelowo ma pracować na wszelakich imprezach.
    Jest to moja pierwsza aplikacja napisana na ten system, nie jestem fachowcem w branży nagłośnienia,tylko sympatykiem który czasami pomaga przyjaciołom w nagłaśnianiu imprez.
    Player ten został stworzony na zaliczenie przedmiotu, pomyślałem,że mogę zaskoczyć prowadzącego i zdobędę trochę zdjęć odtwarzacza w akcji.
    Tutaj moja prośba do Was, jeśli macie na dniach jakąś imprezę, czy macie dostęp do sprzętu, potrzebowałbym zdjęć jak odtwarzacz gra na mikserze, czy jest podłączony do powermiksera, działający w praktyczny sposób, po prostu jak się sprawdza. Zdjęcia nie zostaną wykorzystane w żaden sposób komercyjnie, umieszczę je na końcu sprawozdania z projektu i oczywiście zachowam na pamiątkę :D. Jeśli ktoś sobie życzy to chętnie podpiszę zdjęcie imieniem i miejscem wykonania.
    Player jest oczywiście bezpłatny i można z niego korzystać do woli. Jest to jednak jego pierwsza wersja więc proszę na nim całkowicie nie polegać, mogą zdarzyć się chochliki.
    Opinia mile widziana.

Rider Player - riderowy odtwarzacz muzyki Android

Aplikacja powinna działać na Androidzie od wersji 2.2 wzwyż. Jedyne zezwolenie jakie potrzebuje to modyfikacja ustawień dźwięku.
    scrabypl
    Level 25  
    Czemu nie wrzucisz do sklepu Play?
    BartekWB
    Level 27  
    Jak napisałem jest to mój pierwszy program, rejestracja w systemie Google Play kosztuje 25 dolarów, więc jak na razie jest to nierentowne. Na pewno w ciągu 2msc pojawi się w markecie, jak ukończę następne projekty a i pewnie w tym czasie pojawi się wiele poprawek do odtwarzacza.
    BartekWB
    Level 27  
    Koniec akcji, niestety nie było chętnych do pomocy. Dziękuje moderatorowi adambyw za pozwolenie na umieszczenie tematu.