Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Arrow Multisolution Day
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośniki bluetooth i kilka źródeł dźwięku

kadaro90 07 Wrz 2013 11:14 2229 1
  • #1 07 Wrz 2013 11:14
    kadaro90
    Poziom 2  

Witam!

Nabyłem niedawno głośniki bluetooth. Chciałbym na nich odtwarzać muzykę z laptopa i jednocześnie móc odtwarzać dźwięki z innego źródła na głośnikach notebooka lub słuchawkach do niego podłączonych. Posiada zintegrowaną kartę dźwiękową ze sterami Realtek HD audio i THX TruStudio Pro. Teraz w momencie kiedy połączę komputer z głośnikami, stają się one domyślnym urządzeniem odtwarzającym. W tym momencie wszystkie aplikacje które otworzę będą odtwarzały przez nie dźwięk.
    Czy i w jaki sposób mogę przypisać, żeby tylko program do odtwarzania muzyki (korzystam z iTunes) odtwarzał dźwięk z domyślnego urządzenia odtwarzającego, a cała reszta źródeł była odtwarzana z pozostałych urządzeń (mogę również w oprogramowaniu Realtek HD audio ustawić 2nd output)? Albo w odwrotnej sytuacji, żeby pozostawić głośniki komputera domyślnym źródłem i wszystko odtwarzać przez nie, a do głośników bluetooth przypisać tylko program do muzyki?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc!
    Pozdrawiam

0 1
  • Arrow Multisolution Day
  • #2 07 Wrz 2013 12:03
    anmedia
    Poziom 39  

Taka opcja istnieje jesli mozesz wyprowadzic z komputera dzwiek analogowy i cyfrowy. Wtedy istnieje mozliwosc (nie zawsze i nie na kazdym komputerze) ze jednym torem np bezposrednio na glosniki idzie np Windows Media Player, a z wyjscia cyfrowego na np zewnetrzny wzmacniacz idzie z innego programu np PowerDVD (ma taka mozliwosc). Sprawdzone i dziala.

Nie wiem czy laptop ktory posiadasz da Ci takie mozliwosci, ale mozesz sprobowac.

0