Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Technik Teleinformatyk czy informatyk na EiT

gracu93 07 Wrz 2013 14:56 1611 5
  • #1 07 Wrz 2013 14:56
    gracu93
    Poziom 14  

Witam, mam takie pytanie ponieważ jestem po Liceum i dostałem się na Elektronikę i Telekomunikację, chciałbym dodatkowo zrobić technika, żeby być bardziej przygotowany do pracy po studiach niż przeciętny Kowalski kończący ten kierunek. Nie wiem który technik bardziej mi się przyda, jeśli chodzi o wiedzę i "papier". Proszę o pomoc, dodam jeszcze, że mam zamiar chodzić do żaka lub cosinusa zaocznie.

• #2 07 Wrz 2013 15:03
    motyw
    Poziom 8  

@gracu93: "niż przeciętny Kowalski kończący ten kierunek" Hahah. Śmiechłem mocno! Nie wiem czy wiesz, ale na porządnej politechnice przeciętnemu kowalskiemu nie udaje się skończyć tych studiów, co gorsza odpada on po pierwszym semestrze. Na co robić technika skoro ma się mieć inżyniera? Studia są ciężkie ;]

Dodano po 16 [sekundy]:

@gracu93: "niż przeciętny Kowalski kończący ten kierunek" Hahah. Śmiechłem mocno! Nie wiem czy wiesz, ale na porządnej politechnice przeciętnemu kowalskiemu nie udaje się skończyć tych studiów, co gorsza odpada on po pierwszym semestrze. Na co robić technika skoro ma się mieć inżyniera? Studia są ciężkie ;]

• #3 07 Wrz 2013 15:53
    gracu93
    Poziom 14  

chodziło mi o kowalskiego który skończy te ciężkie studia

• #4 07 Wrz 2013 16:45
    StanislawK
    Poziom 13  

To co będziesz miał na Inf i Tin w technikum i tak masz na studiach na EiT. Lepiej ucz się drutów i anala oraz pracuj przy własnych projektach niż bawić się w weekendowe szkoły.

• #5 07 Wrz 2013 20:33
    gracu93
    Poziom 14  

niestety szkoła wieczorowa mnie nie ominie ponieważ muszę mieć świstek, że się uczę (studia się nie liczą) więc chciałem wybrać jedną z tych 2 opcji. Przy okazji jakie lektury polecacie do nauki teorii obwodów? chciałbym już teraz zacząć uczyć się tego przedmiotu żeby mieć lepszy start, lektura oczywiście dla laika jakim jestem ja.

• #6 12 Wrz 2013 21:06
    gracu93
    Poziom 14  

Może ktoś mi udzielić informacji? :)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME