Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralka zamka centralnego w Seacie Cordoba z 2000r.

13 Mar 2005 11:21 4610 4
  • Użytkownik usunął konto  
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 18  
    Witam wcale nie musisz szukać centralki wystarczy że zlokalizujesz przewody które idą od siłownika centralnego zamka które odpowiadają za zamykanie i otwieranie i tam podpinasz przewody od alarmu . Pozdrawiam 73!
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 14  
    Mam VW Polo kombi z 2000 roku i instalacja elektryczna jest tam identyczna jak w Twoim Seacie. Proponuję takie rozwiązanie (zrobiłem tak w swoim aucie i działa super). W samochodzie tam gdzie przewody wchodzą do drzwi od strony pasażera odszukaj w kostce dwa cienkie przewody na krórych po przekręceniu zamka w drzwiach pojawiają się plusy. Na jednym pojawi się przy zamykaniu, a na drugim przy otwieraniu. Pod te przewody musisz podpiąć sterowanie z alarmu (jeżeli alarm ma sterowanie minusami to musisz zastosować przekaźniki tak aby pojawiały się plusy) jednak nie przecinaj ich. Teraz musisz zdemontować tapicerkę z przednich drzwi pasażera. Tam do zamka idą trzy przewody, trzeba je przeciąć i osobno zaizolować. W ten sposób rezygnujesz z sterowania kluczem centralnego zamka z tych drzwi, ale zostają drzwi kierowcy no i oczywiście pilot centralnego, którego będziesz używał najczęściej. Dzięki takiemu podłączeniu będą (po włączeniu funkcji komfort - 25 sekund sygnał zamykania) zamykać się wszystkie zamki w aucie oraz otwarte elektryczne okna i szyberdach jeżeli jest elektryczny. Przy otwieraniu otworzą się tylko wszystkie zamki.
    W moim autku wszystko działa extra i jestem z tego rozwiązania bardzo zadowolony.
    Jak masz jeszcze jakieś pytania to proszę. Może pomogę.
    Pozdrawiam Odezwij się

Zakładam, że central jest pneumatyczny.
  • Poziom 2  
    Jezeli jest to zamek pneumatyczny muszisz w wiazce kolo porgu znalezc 2 kabelki. Czerwony z zielonym paskiem i czerwony z niebieskim paskiem, jeden zamyka a drugi otwiera tylko nie pamietam juz ktory. Sterowanie odbywa sie plusem. Powodzenia
  • Poziom 1  
    właśnie zakupiłam seata cordobę z 1996 r. ma centralny zamek i alarm z pilota./siłowniki pneumatyczne/. jest tylko jeden problem--jak zamykam autko z pilota nię mrugają kierunkowsakzy. co mam zrobić ?? proszę o radę