Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toyota Corolla e12 - Podłączenie zmieniarki mp3

brutepas 08 Sep 2013 20:50 3687 4
    brutepas
    Level 1  
    Witam

Podczas wymontowywania radia w Toyota Corolla e12, spadły mi gdzieś na dół w środkowy tunel dwie śruby mocujące radio z czterech. Moje pytanie, ponieważ nie mogę ich znaleźć, czy mogą one gdzieś samoczynnie wpaść w nieodpowiednie miejsce i narobić szkód czy to w skrzyni biegów lub zrobić jakieś zwarcie? Być może za bardzo się przejmuję i nic się nie stanie ale wole zapytać, być może ktoś miał podobny problem.
    zeimp
    Moderator on vacation ...
    Raczej nie powinno się nic stać, ale to zawsze jednak domniemania. Nie polecam Ci zaniechania szukania, ale osobiście myślę, że nic złego się nie stanie. Mechanicznie na pewno nie (silnik/skrzynia) a elektrycznie - nikt Ci na to w 100% jednoznacznie nie odpowie.
    Shizo
    Level 15  
    Widzę że autor niedawno montował, mnie tez to czeka. Czy da się podpiąć kabel od zmieniarki MP3 z tyłu fabr. radia bez jego wyjęcia? Na przykład przez wnękę schowka pasażera? Albo przynajmniej zdejmując tylko panel od sterowania ( również bez wyjmowania radia z ramką nawiewów)?
    Gdzie jest lepsze miejsce na zmieniarkę w schowku w konsoli czy w schowku pasażera?
    Trzeba wycinać plastik w schowku pasażera na kabel czy jest tam wolne miejsce?
    Masz Yatoura czy Xcarlinka? Jak jakość na fabrycznych głośnikach?
    DEFFCON
    Level 17  
    Tez mam problem czy bez wyciągania radia da się od strony schowka wpiąc wtyczke do zmieniarki mp3 ?
    Chcialbym ją zostawic w schowku.
    Shizo
    Level 15  
    Nie da się bez wyciągania radia ale jest to bardzo proste jak się okazało wystarczy jeden śrubokręt i wyczucie w rękach żeby nic na siłę nie połamać. Robota na 15min. Mam Yatoura w schowku, nic nie wierciłem, kabel jest długi i jest na niego miejsce.