Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zamiana kanałów 5.1 -kino domowe

beazoz 09 Wrz 2013 15:03 732 2
  • #1 09 Wrz 2013 15:03
    beazoz
    Poziom 2  

Witam , od dłuższego czasu borykam się z pewnym problemem , - mam kino domowe z amplitunerem yamaha podłączony do komputera, - dźwięk 5.1 , wszystko działa idealnie - ale do oglądania filmów używam raz tv a raz projektora którego ekran umieszczony jest na ścianie obok tv (prostopadle do tv). wszystkie podłączenia głośników umieszczone są w amplitunerze pod tv i ciężko się do nich dostać , czy istnieje jakiś program do zamiany kanałów tak żeby np w głośniku PP odtwarzany był dźwięk z kanału LL , z głośnika PT -PP itd.. , próbowałem z konfiguracją dekodera dźwięku ffdshow - jest tam właśnie taka opcja(zamiana kanałów) , ale przy odtwarzaniu filmu nic się nie zmienia.-czy istnieje może program do konfiguracji kanałów ?

0 2
  • #2 09 Wrz 2013 17:17
    anmedia
    Poziom 39  

beazoz napisał:
    czy istnieje jakiś program do zamiany kanałów tak żeby np w głośniku PP odtwarzany był dźwięk z kanału LL , z głośnika PT -PP itd..

Podmiana kabli wychodzacych z komputera (wylacznie analogowe) Inaczej nie ma mozliwosci.

0
  • #3 09 Wrz 2013 19:11
    beazoz
    Poziom 2  

Podmiana kabli raczej w rachubę nie wchodzi - wszystko jest upięte dość ciasno za przypiętym telewizorem i amplitunerem , oczywiście można by było ....ale... szukam łatwiejszego sposobu niż ..przesuwanie mebli za każdym razem : ) . Gdzieś czytałem ze konfiguracja kodeków mogła by pomóc - jak pisałem wcześniej - próbowałem ale zmian nie zauważyłem - choć taka opcja w konfiguracji dekodera ffdshow istnieje.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo