Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MSI G41M-P26, C2Q Q6600, Gainward GF GTS 450 1GB DDR5 - wyłączający się monitor

Monalisa1 09 Wrz 2013 22:56 8442 73
  • #31 09 Wrz 2013 22:56
    Monalisa1
    Poziom 9  

mam te pierwsze , ale pobieram 2 ostatnie . Dzięki , jutro napisze czy poszło xD masz na win 7 ale 64 bit ?

• #32 09 Wrz 2013 23:07
    safbot1st
    Poziom 43  

Monalisa1 napisał:
    masz na win 7 ale 64 bit ?

Takie informacje jak system w którym następuje usterka należy podać w pierwszym poście, a nie, że ja się ze screenów mam domyśleć, czy masz 32, czy 64 bit.

kamij napisał:
    To nie kwestia sprzętu a na 99% sterowników - przeinstaluj/auktualnij/pokombinuj

To, że dzieją ci się takie "cuda" - to może być wina właśnie tego, że masz system 64 bit, a gierki dalej w 32 bit.
    http://www.geforce.com/drivers/results/59641
    http://www.geforce.com/drivers/results/62791

Na przyszłość - wyszukiwarka sterów Nvidia:
    http://www.geforce.com/drivers
    W oknie Manual Driver Search wybierasz swoją kartę i system operacyjny.

• #33 10 Wrz 2013 11:06
    Monalisa1
    Poziom 9  

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2607322-0.html
    Pod tym linkiem znalazłem że koleś ma praktycznie to samo , ja pamiętam że gdy mialem stary procek ,to tez mi się grzał mostek , i dałem tam wiatraczek , i pomagało .
    być może znów Mi się to robi . ? Co Ty na to . ?

• #34 10 Wrz 2013 11:12
    safbot1st
    Poziom 43  

Monalisa1 napisał:
    Co Ty na to . ?

Coż sam pisałem w tym temacie więc słabo to widzę - problem nie został rozwiązany.
    Objawy rzeczywiście te same.
    Zamontuj wiatraczek na mostku - nawet jeśli nie pomoże na pewno przedłuży żywotność płyty.

ps. Napisz jeszcze jakie masz włączone opcje oszczędzania energii cpu w biosie?
    Spróbuj wyłączyć EIST i CIA.

• #35 10 Wrz 2013 11:18
    Monalisa1
    Poziom 9  

[quote="safbot1st"]

Monalisa1 napisał:
    Co Ty na to . ?

Coż sam pisałem w tym temacie więc słabo to widzę - problem nie został rozwiązany.
    Objawy rzeczywiście te same.
    Zamontuj wiatraczek na mostku - nawet jeśli nie pomoże na pewno przedłuży żywotność płyty.

safbot1st napisał:
    ps. Napisz jeszcze jakie masz włączone opcje oszczędzania energii cpu w biosie?
    Spróbuj wyłączyć EIST i CIA.

Napisz Mi dokładnie Gdzie wejść żeby się tego dowiedzieć , do Biosu potrafię wejść ale co dalej . :)
    Obiecuje że jak coś z Twoich pomocy zadziała , To co dziennie dostajesz punkty jak się da .
    Czy jest jakaś możliwość kontaktu , GG ,Skype, Team Speak .
    Żeby nie śmiecić Forum .

• #36 10 Wrz 2013 11:25
    safbot1st
    Poziom 43  

Wyłacz EIST i C1E - Disabled.
    Opcje znajdują się w Cell Menu.

• #38 10 Wrz 2013 11:41
    safbot1st
    Poziom 43  

Trudno, może nie być C1E.
    Sprawdź, czy problem pojawia się po wyłączeniu EIST = Disabled.

Dodano po 49 [sekundy]:

Daj w ogóle foto z tej zakładki biosu jak to u ciebie wygląda.

• #39 10 Wrz 2013 11:46
    Monalisa1
    Poziom 9  

safbot1st napisał:
    Trudno, może nie być C1E.
    Sprawdź, czy problem pojawia się po wyłączeniu EIST = Disabled.

Dodano po 49 [sekundy]:

Daj w ogóle foto z tej zakładki biosu jak to u ciebie wygląda.

Proszę i wyłączyłem EIST MSI G41M-P26, C2Q Q6600, Gainward GF GTS 450 1GB DDR5 - wyłączający się monitor

• #40 10 Wrz 2013 11:50
    safbot1st
    Poziom 43  

Wyłącz Spread Spectrum = Disabled - koniecznie ! ! !

• #41 10 Wrz 2013 11:55
    Monalisa1
    Poziom 9  

safbot1st napisał:
    Wyłącz Spread Spectrum = Disabled - koniecznie ! ! !

Proszę MSI G41M-P26, C2Q Q6600, Gainward GF GTS 450 1GB DDR5 - wyłączający się monitor
    Tak przy okazji co oznacz to co wyłączam , możesz mniej więcej wytłumaczyć ?
    od wiadomości Nikt nie umarł
    Chodzi Mi o to wcześniej i to co teraz . Dzięki

• #42 10 Wrz 2013 11:57
    safbot1st
    Poziom 43  

Super, zapisz bios i zobacz jak zachowuje się komputer z grami o których wspominałeś, że wyłączają monitor.

Dodano po 1 [minuty]:

W międzyczasie zainstaluj programik gpu-z i daj screena z niego.

• #43 10 Wrz 2013 12:03
    Monalisa1
    Poziom 9  

safbot1st napisał:
    Super, zapisz bios i zobacz jak zachowuje się komputer z grami o których wspominałeś, że wyłączają monitor.

Dodano po 1 [minuty]:

Dać screen pod czas testowania gry , czy wgl , z pulpitu ?

Dodano po 3 [minuty]:

safbot1st napisał:

Dodano po 1 [minuty]:

• Pomocny post
    #44 10 Wrz 2013 12:13
    safbot1st
    Poziom 43  

Bardzo niski pixel fillrate - powinno być około 14 Pixel/s może to błąd programu.
    Poza tym wszystko ok.
    Daj znać czy coś się zmieniło po grzebaniu w biosie.

Dodano po 2 [minuty]:

Monalisa1 napisał:

Jeśli możesz - przełącz gpu-z na zakładkę "Sensors", zostaw program pod spodem i włącz grę - pograj na max z 10 minut, wyłącz grę i daj screena z gpu-z z wykresami.

• #45 10 Wrz 2013 12:18
    Monalisa1
    Poziom 9  

safbot1st napisał:
    Bardzo niski pixel fillrate - powinno być około 14 Pixel/s może to błąd programu.
    Poza tym wszystko ok.
    Daj znać czy coś się zmieniło po grzebaniu w biosie.

Dodano po 2 [minuty]:

Monalisa1 napisał:

Jeśli możesz - przełącz gpu-z na zakładkę "Sensors", zostaw program pod spodem i włącz grę - pograj na max z 10 minut, wyłącz grę i daj screena z gpu-z z wykresami.

Myślę że to nie konieczne , no chyba że z ciekawości ,
    A tak na przyszłość "STARY !!! JESTES ZAJE****" !!!
    Narazie wszystko git wcześniej mi sie odpaliła gra ale bez podłogi , a teraz jest all normalnie !! ;] Ijeeeee hahah.
    Powiedz Co mogę dla Ciebie zrobić .. ?
    Napisz Mi jeszcze co ja tam wyłączyłem , oszczędzanie energii czy co ?

• Pomocny post
    #46 10 Wrz 2013 12:33
    safbot1st
    Poziom 43  

Monalisa1 napisał:

Cóż - na początek możesz kliknąć "Pomógł" ;)
    Wyłączyliśmy oszczędzainie energii procesora - EIST przez obniżanie mnożnika i co za tym idzie taktowania,
    a co najważniejsze wyłączyliśmy funkcję Spread Spectrum (rozszerzenie częstotliwości) która jakimś cudem była u Ciebie włączona - może powodować niestabilność.

• #47 10 Wrz 2013 12:35
    Monalisa1
    Poziom 9  

safbot1st napisał:
    Monalisa1 napisał:

Cóż - na początek możesz kliknąć "Pomógł" ;)
    Wyłączyliśmy oszczędzainie energii procesora - EIST przez obniżanie taktów,
    a co najważniejsze wyłączyliśmy funkcję Spread Spectrum (rozszerzenie częstotliwości) która jakimś cudem była u Ciebie włączona - może powodować niestabilność.

Dziękuje jeszcze raz , I Miło że ktoś interesuję się problemami innych , i jest chętny do pomocy , Oby więcej takich Jak Ty !! ;]
    co jeszcze mogę zrobić ?? Dałem już pomógł , chciałem ci punkty podarować , ale wyszło Mi że konto jest nowe , coś w tym stylu .

• Pomocny post
    #48 10 Wrz 2013 12:37
    safbot1st
    Poziom 43  

Punktów ci u nas dostatek.
    Popracuj trochę na sprzęcie - sprawdź czy usterka znów nie pojawiła się - potem możesz zamknąć temat kilkając "Rozwiązany".

• #49 10 Wrz 2013 12:42
    Monalisa1
    Poziom 9  

safbot1st napisał:
    Wyłączyliśmy oszczędzainie energii procesora - EIST przez obniżanie mnożnika i co za tym idzie taktowania,

To możliwe że jak kupiłem kompa na allegro to było od nowości to włączone , i z tego powodu mi się zawieszał itp . był tylko procek, 2 gb ramu, płyta główna i zasilacz 400wat.
    Potem nawet counter-strike na steamie mi słabo chodził to musiałem przypisać gb ramu n a zintegrowaną grafe , wszystkie ustawienia były zerowe .

Dodano po 40 [sekundy]:

safbot1st napisał:
    Punktów ci u nas dostatek.
    Popracuj trochę na sprzęcie - sprawdź czy usterka znów nie pojawiła się - potem możesz zamknąć temat kilkając "Rozwiązany".

Okej ale i tak Dzięki za Wszystko . ;]

• #50 10 Wrz 2013 12:47
    dzika parowa
    Poziom 12  

kamij napisał:

I mała rada spóbuj się przestawić na granie w oknie - znacznie ułatwia życie :)

Chciałem tylko zauważyć, że przy części gier ustawienie trybu w oknie powoduję, że proces gry nie ma już wysokiego priorytetu co będzie powodować zaniżoną wydajność.

• #51 10 Wrz 2013 12:57
    Monalisa1
    Poziom 9  

dzika parowa napisał:
    kamij napisał:

I mała rada spóbuj się przestawić na granie w oknie - znacznie ułatwia życie :)

Chciałem tylko zauważyć, że przy części gier ustawienie trybu w oknie powoduję, że proces gry nie ma już wysokiego priorytetu co będzie powodować zaniżoną wydajność.

Zgadzam się z Tobą w 100 % .
    A co jeszcze , ?
    Nie których gier wgl nie włączysz w trybie okienkowym .

• #52 10 Wrz 2013 13:02
    safbot1st
    Poziom 43  

dzika parowa napisał:

Tego nie wiedziałem - ale to chyba kiedy okno gry jest nieaktywne?
    Ale chyba karta gr. nie przełącza się w 2d przez włączenie trybu okienkowego tylko zmienia się priorytet jądra windowsa - np. z normalnego na ..."poniżej normalnego"?
    Ogólnie tryb okienkowy włączasz jeśli chodzi coś jeszcze oprócz gry więc z założenia tracisz wydajność.
    Myślę, że dobrze zaprogramowany tryb okienkowy nie będzie rzutował na wydajność - mówię o XP, chyba, że w 7ce i 8ce jest inaczej.

• #53 10 Wrz 2013 13:19
    Monalisa1
    Poziom 9  

No jezuuu ,
    Wcześniej się odpaliło , strzelałem normalnie , a teraz się zawiesiło na wchodzeniu na serwer do kolegi , zawiesił się dźwięk , i sam się zresetował . wyskoczyło Mi że uruchom windows normalnie , a potem dostałem komunikat następujący .
    Podpis problemu:
    Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen
    Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.1
    Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje o problemie:
    BCCode: 124
    BCP1: 0000000000000000
    BCP2: FFFFFA80049BC8F8
    BCP3: 0000000000000000
    BCP4: 0000000000000000
    OS Version: 6_1_7601
    Service Pack: 1_0
    Product: 256_1

Pliki pomagające opisać problem:
    C:\Windows\Minidump\091013-20498-01.dmp
    C:\Users\Gebels\AppData\Local\Temp\WER-29640-0.sysdata.xml

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:
    http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0415

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:
    C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

Dodano po 2 [minuty]:

Monalisa1 napisał:
    No jezuuu ,
    Wcześniej się odpaliło , strzelałem normalnie , a teraz się zawiesiło na wchodzeniu na serwer do kolegi , zawiesił się dźwięk , i sam się zresetował . wyskoczyło Mi że uruchom windows normalnie , a potem dostałem komunikat następujący .
    Podpis problemu:

BCP2: FFFFFA80049BC8F8
    BCP3: 0000000000000000
    BCP4: 0000000000000000

C:\Windows\Minidump\091013-20498-01.dmp
    C:\Users\Gebels\AppData\Local\Temp\WER-29640-0.sysdata.xml

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:

Aha , teraz jak to pisałem to Mi się pokazał blue screen i coś tam pisało , i % leciały , i reset

Podpis problemu:

BCP2: FFFFFA8004BD6028
    BCP3: 00000000F2000040
    BCP4: 0000000000000800

C:\Windows\Minidump\091013-21543-01.dmp
    C:\Users\Gebels\AppData\Local\Temp\WER-34179-0.sysdata.xml

Dodano po 4 [minuty]:

Monalisa1 napisał:

Wszedłem do tego pliku.

Zasady zachowania poufności offline w systemie Windows 7 dotyczące usługi raportowania błędów firmy Microsoft

Aby zapoznać się z najnowszymi informacjami o prywatności, zobacz zasady zachowania poufności w systemie Windows 7 dostępne online pod adresem:

http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=104288 (strona może zostać wyświetlona w języku angielskim)

JAK DZIAŁA TA FUNKCJA

Usługa raportowania błędów firmy Microsoft pomaga firmie Microsoft i jej partnerom w diagnozowaniu problemów związanych z używanym oprogramowaniem oraz ułatwia opracowywanie rozwiązań. Nie wszystkie problemy mają rozwiązania, lecz jeśli rozwiązania są dostępne, to są oferowane w formie procedur umożliwiających rozwiązanie zgłoszonego problemu lub w postaci aktualizacji do zainstalowania. Aby zapobiec występowaniu problemów i zapewnić niezawodne działanie oprogramowania, niektóre rozwiązania są dołączane do dodatków Service Pack i przyszłych wersji oprogramowania.

Usługa raportowania błędów firmy Microsoft zawiera również usługę naprawy instalacji. Jest to usługa raportowania błędów, która może zostać uruchomiona podczas instalacji systemu Windows w razie wystąpienia problemu.

ZBIERANE, PRZETWARZANE LUB PRZESYŁANE INFORMACJE

Wiele programów firmy Microsoft, w tym system Windows 7, zaprojektowano w taki sposób, aby współdziałały z usługą raportowania. W przypadku wystąpienia problemu w jednym z tych programów może zostać wyświetlony monit o zgłoszenie problemu. Jeśli system operacyjny Windows jest używany do obsługi maszyn wirtualnych, raporty generowane przez system operacyjny dla usługi raportowania błędów firmy Microsoft mogą obejmować informacje dotyczące tych maszyn wirtualnych.

Usługa raportowania zbiera informacje, które są przydatne podczas diagnozowania i rozwiązywania pojawiających się problemów, takie jak:

* Miejsce wystąpienia problemu w oprogramowaniu lub sprzęcie
    * Typ lub ważność problemu
    * Pliki ułatwiające opisanie problemu
    * Podstawowe informacje dotyczące oprogramowania i sprzętu
    * Możliwe problemy z działaniem i zgodnością oprogramowania

Raporty mogą przypadkowo zawierać dane osobowe. Raport, który obejmuje migawkę pamięci komputera, może na przykład zawierać nazwisko, część dokumentu, nad którym pracuje użytkownik, lub dane, które zostały ostatnio przesłane do witryny sieci web. Jeśli istnieje duże prawdopodobieństwo, że raport zawiera informacje tego typu, system Windows wyświetla monit o potwierdzenie wysłania informacji — nawet jeśli włączono funkcję automatycznego raportowania przy użyciu opcji Zalecane ustawienia podczas instalacji lub w Panelu sterowania. Dzięki temu można przejrzeć raport przed wysłaniem go do firmy Microsoft. Raporty obejmujące pliki i dane mogą być przechowywane na komputerze do momentu ich przejrzenia i wysłania przez użytkownika lub po ich wysłaniu.

Jeśli raport zawiera dane osobowe, firma Microsoft nie używa tych informacji do identyfikowania użytkownika ani kontaktowania się z nim. Jeśli automatyczne raportowanie zostanie włączone przy użyciu opcji Zalecane ustawienia podczas instalacji lub w Panelu sterowania, usługa raportowania będzie automatycznie wysyłać podstawowe informacje dotyczące miejsca wystąpienia problemu, ale te raporty nie będą zawierać informacji opisanych powyżej.

Po wysłaniu raportu usługa raportowania może monitować o więcej informacji związanych z błędem, który wystąpił. Jeśli użytkownik zdecyduje się podać w ramach tych informacji numer telefonu lub adres e-mail, raport o błędzie nie będzie już anonimowy. Firma Microsoft może skontaktować się z użytkownikiem, aby poprosić o dodatkowe informacje, które ułatwią rozwiązanie zgłoszonego problemu.

Usługa raportowania błędów firmy Microsoft generuje unikatowy identyfikator globalny (GUID), który jest przechowywany na komputerze i wysyłany wraz z raportami o błędach w celu zapewnienia jednoznacznej identyfikacji komputera. Identyfikator GUID to generowany losowo numer, który nie zawiera danych osobowych i nie jest używany do identyfikowania użytkownika. Na podstawie identyfikatorów GUID jest określane spektrum otrzymywanych opinii i są ustalane ich priorytety. Za pomocą identyfikatora GUID firma Microsoft może na przykład odróżnić klienta, u którego dany problem wystąpił 100 razy, od 100 klientów, u których ten sam problem wystąpił jeden raz.

KORZYSTANIE Z INFORMACJI

Firma Microsoft korzysta z informacji o błędach i problemach na potrzeby doskonalenia swoich produktów i usług, a także doskonalenia oprogramowania i sprzętu innych firm, z którymi współdziałają produkty i usługi firmy Microsoft. Pracownicy, podwykonawcy, dostawcy i partnerzy firmy Microsoft mogą mieć dostęp do informacji zebranych przez usługi raportowania. Używają ich jednak tylko w celu naprawiania lub ulepszania produktów i usług firmy Microsoft oraz oprogramowania i sprzętu innych firm, z którymi współdziałają produkty i usługi firmy Microsoft.

Firma Microsoft może udostępniać zagregowane informacje o błędach i problemach. Firma Microsoft używa zagregowanych informacji na potrzeby analizy statystycznej. Zagregowane informacje nie zawierają konkretnych informacji zawartych w poszczególnych raportach ani danych osobowych czy informacji poufnych, które mogły znaleźć się w raporcie.

Dane osobowe będą przekazywane innym podmiotom tylko za zgodą użytkownika, z wyjątkiem przypadków opisanych w tych zasadach. Sporadycznie firma Microsoft zleca innym firmom świadczenie w jej imieniu ograniczonych usług, takich jak wykonywanie analiz statystycznych. Te firmy otrzymują tylko dane osobowe niezbędne do zrealizowania danej usługi i nie mogą ich używać w żadnych innych celach.

Firma Microsoft może ujawnić informacje dotyczące użytkownika (w tym treść korespondencji) lub uzyskać do nich dostęp, jeśli takie działania będą niezbędne w celu: (a) przestrzegania przepisów prawa lub podporządkowania się nakazom sądowym bądź procedurom prawnym; (b) ochrony praw lub własności firmy Microsoft lub jej klientów (w tym egzekwowania umów i zasad firmy Microsoft regulujących użytkowanie oprogramowania); (c) wykonywania działań w dobrej wierze w celu ochrony bezpieczeństwa osobistego pracowników i klientów firmy Microsoft oraz bezpieczeństwa publicznego.

Informacje zbierane przez firmę Microsoft lub wysyłane do niej przez system Windows 7 mogą być przechowywane i przetwarzane w Stanach Zjednoczonych albo w dowolnym innym kraju, w którym działają firma Microsoft, jej oddziały, przedstawicielstwa lub dostawcy usług. Firma Microsoft przestrzega zasad Safe Harbor, ustalonych przez Departament Handlu USA, dotyczących zbierania, używania i przechowywania danych pochodzących z Unii Europejskiej.

WYBÓR I KONTROLA

W przypadku wybrania zalecanych ustawień podczas instalacji systemu Windows 7 do firmy Microsoft będą automatycznie wysyłane podstawowe informacje o błędach. Jeśli będzie wymagany bardziej szczegółowy raport o błędzie, przed wysłaniem raportu zostanie wyświetlony monit umożliwiający jego przejrzenie. To ustawienie można w każdej chwili zmienić w Centrum akcji w Panelu sterowania.

PRAKTYKI DOTYCZĄCE ZABEZPIECZEŃ

Firma Microsoft poświęca wiele uwagi ochronie informacji użytkowników. Informacje są chronione przy użyciu różnych technologii i procedur zabezpieczających przed nieautoryzowanym dostępem, użyciem lub ujawnieniem. Między innymi: informacje otrzymywane od użytkowników są przechowywane w systemach komputerowych o ograniczonym dostępie, znajdujących się w strzeżonych pomieszczeniach.

INFORMACJE DODATKOWE

Pytania dotyczące niniejszych zasad zachowania poufności informacji można zgłaszać w formie opinii online pod adresem:

http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=9634754 (strona może zostać wyświetlona w języku angielskim)

Windows 7 Offline Privacy Statement for the Microsoft Error Reporting Service
    c/o Microsoft Privacy Response Center
    Microsoft Corporation
    One Microsoft Way
    Redmond, Washington 98052 USA

• #54 10 Wrz 2013 13:25
    safbot1st
    Poziom 43  

Monalisa1 napisał:
    C:\Windows\Minidump\091013-21543-01.dmp

zamieść tu ten plik.

• #56 10 Wrz 2013 13:49
    safbot1st
    Poziom 43  

Widzę, że jesteśmy w punkcie wyjście.
    Teraz możesz zainstalować starsze stery grafiki które podawałem w linkach, bo widzę w gpu-z, że ciągle korzystasz z 320.49. Najpier porządnie usuń stare stery np. DriverCleanerem + reset kompa.
    Zainstaluj też najnowsze stery od karty sieciowej - skoro BSOD wyskoczył przy wejściu do sieci.
    Czytam o tym kodzie błędu w sieci i jest specyficzny - na pewno trudny do weliminowania. Damy jakoś radę.

Dodano po 3 [minuty]:

Znalazłem temat z BCCode: 124 o statusie rozwiązany - uszkodzona karta graficzna.
    Polecam więc przetestowanie komputera z inną kartą grafiki.

Dodano po 5 [minuty]:

Wygląda to jakby karta grafiki uszkadzała "spójność" systemu - dokładnie rejestru.
    Sciągnij program ccleaner lub podobny (zaryzykowałbym SpeedyPC Registry Cleaner Pro), np. i napraw nim rejestr.

Finalnie - zrób ten test z gpu-z i grą o który prosiłem.

Dodano po 10 [minuty]:

Ok, mam jeszcze jeden trop - wejdź do panelu sterowania - > Dodaj/ usuń programy i po kolei usuwaj poprawki do systemu. Jest szansa, że po usunięciu którejś kolejnej poprawki BSODy znikną.
    W skrócie: zakładam, że BSODy powoduje niewłaściwa poprawka (update) do windowsa.

Jeszcze jedna opcja jeśli inne zawiodą - użyć funkcji "Repair" z płyty instalacyjnej windows.

• #57 10 Wrz 2013 13:54
    Monalisa1
    Poziom 9  

Jest możliwość byś wszedł na TS ?

Dodano po 1 [minuty]:

Monalisa1 napisał:

Stery mam 314.xx

• #58 10 Wrz 2013 13:58
    safbot1st
    Poziom 43  

Monalisa1 napisał:

Jest coś, czego nie możesz napisać tu na forum?
    Jestem aktualnie na rzęchowym lapku który z trudem ciągnie firefoxa.

Odinstaluj ostatnie poprawki do windowsa w dodaj/usuń.
    Stawiam że to jest przyczyna.

• #59 10 Wrz 2013 14:01
    Monalisa1
    Poziom 9  

safbot1st napisał:
    Monalisa1 napisał:

Jest coś, czego nie możesz napisać tu na forum?
    Jestem aktualnie na rzęchowym lapku który z trudem ciągnie firefoxa.

Odinstaluj ostatnie poprawki do windowsa w dodaj/usuń.
    Stawiam że to jest przyczyna.

• #60 10 Wrz 2013 14:07
    safbot1st
    Poziom 43  

Odinstaluj obydwie dolne + reset + napisz, czy pomogło.
    Nie ma żadnych poprawek w "Odinstaluj program" ?