Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SE Xperia Arc S - wykazuje brak pamięci, co jest dziwne

adrianoz 09 Wrz 2013 18:43 1683 5
  • #1 09 Wrz 2013 18:43
    adrianoz
    Poziom 21  

Witam

Mam wolne 50 mb na telefonie i na karcie kilka GB. Gdy pobieram jakąś aplikację, podczas startu instalowania wyskakuje, że jest za mało miejsca na dysku. Czy jakoś mogę zmienić gdzieś ustawienia aby aplikacje instalowały się od razu na karcie SD żeby nie było problemów z pamięcią? Może jakieś jeszcze inne rozwiązanie?

0 5
  • MagBoss
  • #2 18 Sty 2015 11:35
    Nirva
    Poziom 2  

Mam taki sam problem, ktoś coś?

0
  • #3 18 Sty 2015 13:07
    Adrian4477
    Poziom 31  

Zrób root'a, wtedy będziesz mógł przenosić aplikacje na kartę pamięci oraz skasować niepotrzebne fabryczne aplikacje, przez to zyskasz miejsce w pamięci wewnętrznej.

0
  • #4 19 Sty 2015 23:27
    nemo333
    Poziom 28  

Odinstalować zbędne aktualizację fabrycznych aplikacji, wszystkie Hangouts, Kioski, Usługi Google Play itp. Po podpięciu do konta Google ściągają się wszystkie aktualizacje, często zbędne jeśli nie korzystamy z tego. Olewać że Google Play sugeruje aktualizację i pozbyć się automatycznych żeby nie pobierało

Albo tak jak wyżej, zrobić roota i usunąć co nie korzystamy. Zrobiłem ostatnio listę z opisami co można usunąć - http://forum.android.com.pl/f445/lista-aplika...62-ics-4-0-3-a-163016/index7.html#post4367772

1
  • #5 20 Sty 2015 22:40
    adrianoz
    Poziom 21  

Najlepiej zrobić to co polecił Nirva, bo nawet bez tych aktualizacji problem w końcu przyjdzie znowu jak się aktualizuje inne programy lub zajdzie potrzeba dołączenia innej aplikacji. Dużo problemów było z tym, ja zdecydowałem się pozbyć tego telefonu, oddałem go osobie, która nie instaluje aplikacji i póki co jest zadowolona i z tego modelu ;)

0
  • #6 21 Sty 2015 14:05
    Nirva
    Poziom 2  

Ja nic nie napisałam, oprócz tego, że też mam taki problem ;P Pobrałam aplikację app2sd ale pokazuje mi tylko 3 programy które już są na karcie sd.... nic poza tym :/

0