Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia lumia 520 nie chce się włączyć.

Note 09 Sep 2013 21:55 18552 1
 • #1
  Note
  Level 8  
  Witam. Mam problem z lumią 520. Dzisiaj wyciągnąłem baterię bezpośrednio z telefonu podczas, gdy był włączony telefon. Przed wyjęciem baterii, bateria miała 63% naładowania. Po ponownym włożeniu baterii telefon nie chciał się uruchomić, więc podłączyłem go do ładowarki i telefon się uruchomił, to znaczy zaświecił się, a potem pokazał się napis "nokia" i taki stan ładowania i telefon już się ładuje ponad godzinę i nie pokazuje się jak zawsze pole do wpisania kodu PIN ani po odłączeniu od ładowania nie uruchamia się jakbym ciągle była bateria wyczerpana.

  PS: Zaznaczę, że telefon jest nowy. Ma może z niecały miesiąc. Nie wiem także, czy to wyjęcie baterii spowodowało obecny stan, bo kiedyś upadł mi na chodnik i wyleciała z niego bateria i wówczas po złożeniu normalnie się uruchomił.  Co robić w tej sytuacji? Może jakiś reset? No doradźcie coś.

  PS: Robiłem już kilka czynności. Zauważyłem pewne zmiany. Pewna strona opisała następujące kroki, które wykonałem.

  Przytrzymuje jednocześnie klawisze zmniejsza i zwiększenia głośności podpinam pod ładowarkę i pokazuje się taka błyskawica a po prawej małe koło zębate i dalej nic się nie dzieje.

  Gdy przytrzymuje jedynie klawisz zmniejszenia głośności i podłączam jednocześnie pod ładowanie to na telefonie pokazuje się wykrzyknik po czym pokazuje się stan ładowania. Jednymi słowy nic się nie zmienia w moim problemie.
 • #2
  mefistofilos
  Level 28  
  Wykonaj to co ponizej :

  Quote:

  A. BIG STEP ONE:
  Please remember, we have to do two BIG STEP

  * BIG STEP ONE (a). Press and Hold the Power Button, do not release until the phone vibrate (if you feel the vibrate in Nokia Lumia 520 then release the Power Button)
  * BIG STEP ONE (b). Press and Hold the Volume Down Button, do not release until the LCD show the exclamation mark (if you see the exclamation mark in LCD, then release the Volume Down Button)

  B. BIG STEP TWO (this can be down after all BIG STEP ONE finish)
  To continue reset, you have to do the last step bellow

  * Press Volume Up Button Key and release
  * Press Volume Down Button Key and release
  * Press Power Button Key and release
  * Press Volume Down Button Key and release

  The the Nokia Lumia 520 will do the hard reset format