Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Budowę urządzenia odcinającego zapłon w samochodzie

Marcinozo123 09 Wrz 2013 22:43 996 0
    Marcinozo123
    Poziom 2  
    Witam

Chciałbym zlecić komuś budowę takiego urządzonka, podobno nie jest to bardzo skomplikowane ale ja się na tym wogóle nie znam.

Mam samochód z 1 cewką zapłonową, chce zrobić urządzenie które będzie mi odcinało zapłon, SAM ZAPŁON a paliwko będzie się dalej lało czyli podczas odcinki nie będzie wyłączany układ wtryskowy. Jest to do samochodu startującego w rajdach amatorskich i celem jest studzenie zaworów paliwem, efekt uboczny to: BUM BUM z wydechu bo nie spalone paliwo idzie do wydechu. Nieiwem czy nie jestem w błędzie ale moze wystarczy zrobić takie urządzenie kóre będzie odcinało tylko iskre np. 500 obr/min przed fabrycznym odcięciem ? A może trzeba zaingerowac w układ wtryskowy ? Niewiem ale wydaje mi się ze ta pierwsza opcja zda egzanmin i moze uda się to komuś ogarnąć.

Są już takie urządzenia na rynku, mam nawet schematy jak się je podłącza i mam schemat wtyczek mojego sterownika w samochodzie i osobie która się tego podejmie prześlę takie materiały. Powód tego ze nie kupię urządzenia już gotowego jest taki że jest ono piekielnie drogie i nie dostępne w Polsce.

Mam nadzieje że będzie ktoś chętny zrobić mi takie urządzenie bo bardzo mi zależy na tym.

Jeśli chodzi o czas w jakim chciałbym otrzymać takie urządzenie to do końca września jest czas, potrzebuje tego urządzenia na początek Października. Oferty proszę składać na PW i napewno na wszystkie odpowiem i się dogadamy co do ceny i formy współpracy, jestem w stanie zapłacić zaliczkę a resztę po wykonaniu urządzenia i przesłaniu mi zdjęć.

Pozdrawiam
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).