Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Whirlpool ARG 981/R - Piszczy oraz świeci cyfry 4° i 7° chłodzi prawidłow

Asdzronk 10 Sep 2013 09:44 5433 7
    Asdzronk
    Level 9  
    Witam.

Mam problem z lodówką Whirlpool ARG 981/R.
    Lodówka chłodzi, a zamrażarka mrozi, ale urządzenie piszczy, a na panelu świecą się kontrolki Whirlpool ARG 981/R - Piszczy oraz świeci cyfry 4° i 7° chłodzi prawidłow jak poniżej:
    Whirlpool ARG 981/R - Piszczy oraz świeci cyfry 4° i 7° chłodzi prawidłow Whirlpool ARG 981/R - Piszczy oraz świeci cyfry 4° i 7° chłodzi prawidłow
    Piszczenie ustaje na jakiś czas po naciśnięciu migającego na czerwono przycisku z dzwonkiem. Ktoś spotkał się już z czymś takim i potrafi pomóc?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Konrado86
    Level 1  
    Witaj w klubie. Mam to samo już od roku. Po pół roku przestałem wstawać do niej w nocy, można się przyzwyczaić :). Próbowałem nawet zdemontować ten alarm, ale mi się nie udało. Lodówka i zamrażarka chodzi.
    Wezwaliśmy serwisanta, który stwierdził odklejenie jakiejś płyty z tyłu lodówki. Niestety nie da się tego naprawić, elementu nie można wymienić.
    Pozostaje zakup nowej lodówki innej firmy :)
    vic2099
    Level 2  
    Mam identyczny problem - choć nie jestem pewny co do modelu lodówki (zabudowana). Czy udało się problem rozwiązać lub nawiązać kontakt z usterką? Co oznacza kod 4+7?

Pozdrawiam, Michał
    Radef
    Level 11  
    Heh, mnie też dopadła klątwa pikania i 4+7. Macie jakieś nowe wieści w tym temacie?
    Radef
    Level 11  
    TONI_2003 wrote:
    Whirlpool ARG 981/R - Piszczy oraz świeci cyfry 4° i 7° chłodzi prawidłow

Dzięki, tyle przeczytałem w instrukcji. Pytanie co dalej, bo urządzenie normalnie pracuje.