Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zawieszanie przeglądarek/komputera przy dodawaniu załącznika

10 Wrz 2013 23:22 2427 11
  • Poziom 9  
    Witam,
    Mój problem polega na tym że przy próbie wyboru załącznika przeglądarka zacina się i po chwili komputer zawiesza się. Dodam że w trybie awaryjnym z obsługą sieci wszystko działa poprawnie, usunąłem wszystko z autostartu (msconfig) lecz to również nie pomogło. Proszę o pomoc.

• Poziom 43  
    Zacznij od usunięcia zbędnych dodatków do przeglądarki takich jak Toolbary itp. oraz przeskanowania komputera antywirusem.
  • Poziom 9  
    To też już zrobiłem niestety nic nie pomogło. Ale jeśli wszystko działa w trybie awaryjnym to nie sądzę że coś jest z samą przeglądarką.
  • Poziom 20  
    Zainstaluj ponownie przeglądarkę lub zmień na inną jeśli to nie pomoże :) Od święta przydałby się też format, bo nic tak nie daje kopa naszej maszynie jak na nowo postawiony system :)

Moderowany przez jankolo:

Ostrzeżenie za szkodliwą poradę

• Poziom 43  
    Jaka to przeglądarka ? W trybie awaryjnym nie są uruchamiane wszystkie procesy, także te dotyczące dodatkowego oprogramowania.

Dodano po 46 [sekundy]:

kubek1616 napisał:
    Zainstaluj ponownie przeglądarkę lub zmień na inną jeśli to nie pomoże :) Od święta przydałby się też format, bo nic tak nie daje kopa naszej maszynie jak na nowo postawiony system :)

Strasznie wartościowe to i mądre, może niech kolega sam się kopnie :) zamiast zaniżać poziom forum.
  • Poziom 9  
    Reinstalowałem już przeglądarkę. Co do formatu wiem że to by było najprostsze wyjście ale niestety nie mogę go zrobić.

Dodano po 1 [minuty]:

Mozilla ale niestety to jest na wszystkich przeglądarkach.
  • Poziom 35  
    Jakie załączniki, do czego? Wszystkie przeglądarki? To znaczy IE, Opera, Firefox, Chrome, Safari? Jaki OS?
  • Poziom 9  
    Windows 7, system sprawdzony pod kontem wirusów combofix odpalony, wszystkie przeglądarki nie ma znaczenia załącznik bo zawiesza się w oknie wyboru załącznika.
  • Poziom 35  
    donex93 napisał:
    załącznik bo zawiesza się w oknie wyboru załącznika

Załącznik do przeglądarki czy do czego?
    donex93 napisał:
    wszystkie przeglądarki

Wszystkie stworzone do pracy pod Windows 7 (czyli te które wymieniłem wcześniej) czy tylko te "wszystkie" które do tej pory były zainstalowane na twoim komputerze (czyli tylko IE i Firefox - bo innymi się nie pochwaliłeś)?
  • Poziom 28  
    Jeśli poczta używa flasha to nawet on może być przyczyną, polecam w poczcie włączyć "widok html", rozwiązuje to częste problemy na interii i google. Przeinstalowanie przeglądarek nic nie daje bo cały syf siedzi w twoim "profilu" czyli folderze gdzie przeglądarka zapisuje wszystkie dane i dodatki, wyszukaj wszystkie foldery przeglądarką w nazwie i skasuj je :]
  • Poziom 9  
    Tak testowałem też takie przeglądarki jak opera niestety to nic nie pomaga zauważyłem że to się dzieje jak klikam dodaj załącznik i w oknie wyboru jak mam same foldery to nic się nie dzieje a jeśli będą tam skróty to juz się zacina