Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zawieszanie przeglądarek/komputera przy dodawaniu załącznika

10 Wrz 2013 23:22 2427 11
 • Poziom 9  
  Witam,
  Mój problem polega na tym że przy próbie wyboru załącznika przeglądarka zacina się i po chwili komputer zawiesza się. Dodam że w trybie awaryjnym z obsługą sieci wszystko działa poprawnie, usunąłem wszystko z autostartu (msconfig) lecz to również nie pomogło. Proszę o pomoc.

 • Poziom 43  
  Zacznij od usunięcia zbędnych dodatków do przeglądarki takich jak Toolbary itp. oraz przeskanowania komputera antywirusem.
 • Poziom 9  
  To też już zrobiłem niestety nic nie pomogło. Ale jeśli wszystko działa w trybie awaryjnym to nie sądzę że coś jest z samą przeglądarką.
 • Poziom 20  
  Zainstaluj ponownie przeglądarkę lub zmień na inną jeśli to nie pomoże :) Od święta przydałby się też format, bo nic tak nie daje kopa naszej maszynie jak na nowo postawiony system :)

  Moderowany przez jankolo:

  Ostrzeżenie za szkodliwą poradę


 • Poziom 43  
  Jaka to przeglądarka ? W trybie awaryjnym nie są uruchamiane wszystkie procesy, także te dotyczące dodatkowego oprogramowania.

  Dodano po 46 [sekundy]:

  kubek1616 napisał:
  Zainstaluj ponownie przeglądarkę lub zmień na inną jeśli to nie pomoże :) Od święta przydałby się też format, bo nic tak nie daje kopa naszej maszynie jak na nowo postawiony system :)


  Strasznie wartościowe to i mądre, może niech kolega sam się kopnie :) zamiast zaniżać poziom forum.
 • Poziom 9  
  Reinstalowałem już przeglądarkę. Co do formatu wiem że to by było najprostsze wyjście ale niestety nie mogę go zrobić.

  Dodano po 1 [minuty]:

  Mozilla ale niestety to jest na wszystkich przeglądarkach.
 • Poziom 35  
  Jakie załączniki, do czego? Wszystkie przeglądarki? To znaczy IE, Opera, Firefox, Chrome, Safari? Jaki OS?
 • Poziom 9  
  Windows 7, system sprawdzony pod kontem wirusów combofix odpalony, wszystkie przeglądarki nie ma znaczenia załącznik bo zawiesza się w oknie wyboru załącznika.
 • Poziom 35  
  donex93 napisał:
  załącznik bo zawiesza się w oknie wyboru załącznika

  Załącznik do przeglądarki czy do czego?
  donex93 napisał:
  wszystkie przeglądarki

  Wszystkie stworzone do pracy pod Windows 7 (czyli te które wymieniłem wcześniej) czy tylko te "wszystkie" które do tej pory były zainstalowane na twoim komputerze (czyli tylko IE i Firefox - bo innymi się nie pochwaliłeś)?
 • Poziom 28  
  Jeśli poczta używa flasha to nawet on może być przyczyną, polecam w poczcie włączyć "widok html", rozwiązuje to częste problemy na interii i google. Przeinstalowanie przeglądarek nic nie daje bo cały syf siedzi w twoim "profilu" czyli folderze gdzie przeglądarka zapisuje wszystkie dane i dodatki, wyszukaj wszystkie foldery przeglądarką w nazwie i skasuj je :]
 • Poziom 9  
  Tak testowałem też takie przeglądarki jak opera niestety to nic nie pomaga zauważyłem że to się dzieje jak klikam dodaj załącznik i w oknie wyboru jak mam same foldery to nic się nie dzieje a jeśli będą tam skróty to juz się zacina